בן-גביר לאריאנה מלמד: "התנצלות או תביעה"

אריאנה מלמד כינתה את ישי שליסל "'קליינט של עו"ד בן גביר", למרות שהוא לא ייצג אותו מעולם. עכשיו הוא דורש תביעה או התנצלות

שוב: עו"ד איתמר בן גביר נגד עיתונאי ישראל: עורך הדין ואיש הימין הקיצוני, איתמר בן גביר, מאיים לתבוע דיבה את העיתונאית אריאנה מלמד שכתבה כי "ישי שליסל הוא קליינט של עו"ד איתמר בן גביר".

בדף הפייסבוק שלו כתב בן גביר: "אריאנה מלמד כתבה בפייסבוק שישי שליסל הוא קליינט שלי, שלחתי לה דרישה למכתב התנצלות אך לטובת עוד כמה שמשום מה חושבים כך אבקש להבהיר: ישי שליסל לא קליינט שלי, לא היה קליינט שלי ולא ייצגתי אותו מעולם".

בן גביר הוסיף: "לשליסל מגיע ייצוג לא פחות מהרוצחים של פוגל, של שלהבת פס ושל מאה ילדים יהודים שנרצחו בשנים האחרונות – אני מתפלא על אנשי השמאל הנאור שדוגלים בהגנה משפטית למחבלים, דוגלים בזכות חלאות האדם שרצחו את משפחת פוגל להגנה על ידי עורך דין וסבורים שלשליסל לא מגיע ייצוג משפטי – זו צביעות לשמה".

על שליסל עצמו כתב בן גביר: כמו חבריי שהבהירו אתמול, אנחנו מתנגדים התנגדות נחרצת לדקירות סכין במצעד. נגד יהודים לא מדברים בסכינים ואסור אסור אסור היה להשתמש בסכין כנגד ילדים מבולבלים וחברי הקהילה

זה כמובן לא מפחית כהוא זה מההתנגדות שלנו למצעדי תועבה, לדעתי המצעדים הללו הם פרובוקציה לשמה, ניסיון להתסיס את הרוחות בירושלים, ומי שיזם אותם עושה זאת בכוונה כדי להוסיף תבערה. לא אשנה את עמדותיי אלה, והשמאל המסית ואנשי הבית הפתוח החשוכים חייבים להפנים שביקורת זה דבר שאי אפשר לעצור בסילוף".

"בודאי שאייצג (וכבר ייצגתי) אנשים שהתבטאו בגנות מצעד התועבה, ומצאו את עצמם עצורים בימים האחרונים. הגיע הזמן לעביר את השמאל ואת אנשי הבית הפתוח קורס בחופש הביטוי וזכויות האזרח בישראל גם אם יש ציבור שלא חושב כמותם", מסיים בן גביר את הפוסט.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.