בן-דרור ימיני: "החרדים מטפחים בורות"

הפובלציסט בן-דרור ימיני פירסם טור ובו מספר אמירות מסיתות נגד החרדים. ירח טוקר: "מאיפה ההתנשאות? מאיפה היהירות?"

העיתונאי בן דרור ימיני מ'ידיעות אחרונות' מסית נגד הציבור החרדי: בטור שפרסם באתר YNET הוא מכנה את המוסדות החרדים ככאלו ש"מטפחים את הבורות ומעודדים את הבדלנות".

בתגובה לפרישתו של ליברמן כתב בן ימיני טור המשבח את צעדיו של ליברמן ואי כניעתו ל"סחטנות" כלשונו, וכך כתב: ליברמן לא מוכן לוותר על הישגי הממשלה הקודמת בתחומים כמו השוויון בנטל וחוק נהרי – החוק לעידוד הבדלנות והתחרדות, שיחזיר את התקצוב המלא לבתי ספר חרדיים שמסרבים לכלול לימודי ליבה".

בן ימיני הוסיף: "הקואליציה הקורמת עור וגידים מגיעה לשיאים חדשים. מדובר במכירת חיסול משום שרוב מצביעי הימין בכלל, והליכוד בפרט, מתנגדים לדרישות החרדיות. רוב מתנגדי הימין תומכים בשוויון בנטל. הם מתנגדים להשתמטות. הם מתנגדים לתקצוב של מוסדות חרדיים שמטפחים את הבורות ומעודדים את הבדלנות".

יועץ התקשורת של ח"כ משה גפני, ירח טוקר צייץ בטוויטר בתגובה לבן ימיני: מאיפה ההתנשאות הזאת?מהיכן היהירות? ׳מוסדות חרדים מטפחים בורות׳. מתי ביקרת פעם אחרונה במוסד חרדי?

לאחר חתימת ההסכם הקואליציוני בין הליכוד ליהדות התורה ולקראת חתימה על הסכם עם ש"ס, רגשות שמחה בעולם החרדי לצד לא מעט חשש כי ההישגים הללו יובילו להסתה חסרת תקדים נגד המפלגות החרדיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.