בן חיים: "המשימה לנטרל את דרעי די הושלמה"

ד"ר אבישי בן חיים יוצא שוב להגנתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי

על רקע החקירות וההסתבכות המשפטית של יו"ר ש"ס,  ד"ר אבישי בן חיים יוצא שוב להגנתו של יור ש"ס אריה דרעי,  בפוסט בדף הפייסבוק שלו הוא טוען כי המשימה של האליטות לנטרל את דרעי ואת האיום של המפלגה הספרדית ש"ס דיי הושלמה, ומגדיר אותה כ"ציד מכשפות".

בהמשך הפוטס מגולל בן חים כי בכיר ואופטימי מבחינתו בש"ס, טוען ש"בשטח" דרעי מרים את שס חזרה בימים אלו ממש ושדרעי יוצא כמו גדול מהחקירות ("כי אני [ואני חושב שגם אתה] מכירים את כל העסקים שלו מכל השנים ויודעים שהוא לא עשה שום דבר חריג ועד כמה ברור שאין כלום? עד שמחפשים אותו בכל עסקה קטנה שהוא עשה כאיש פרטי מלפני 13 שנה) ושהכל יהיה בסדר כי סך הכל מדובר ב"ציד מכשפות":

אבל בן חיים  כנראה יודע דברים  אחרים, הוא מדגיש כי מדובר "'ציד מכשפות", כשלקחו מישהי ויהיה מה שיהיה החליטו להוכיח על אודותיה שהיא מכשפה, נאחזו באמונה שלמכשפה יש נקודה אחת בגוף שאם דוקרים אותה בה – לא יורד דם. רק צריך למצוא את הנקודה הזו ויש הוכחה מרשיעה. אז היו דוקרים אותה ודוקרים אותה ודוקרים אותה ומחפשים ומחפשים את הנקודה המפלילה בגוף האישה. את הנקודה לא היו מוצאים, אבל את הנשמה שלה היו מוציאים והיא הייתה מתה מאיבוד דם". כותב בן חיים.

לדברי בן חיים, "יו"ר המפלגה הספרדית אריה דרעי נחקר – חקירה חסרת תקדים וייחודית לפוליטיקאי המזרחי שהצליח עם רבו הרב עובדיה למשל לגרום להכי הרבה מזרחים להצביע עבור עצמם במקום עבור מפלגות הממסד מדירות המזרחים".

בן חים מסכם: "רק כשכל 120 חברי הכנסת בעבר ובהווה ייחקרו באותו אופן ממש, כמו דרעי – טוב לא כמו דרעי, זה באמת מוגזם , ייחקרו כמו נתניהו ואולמרט – יהיה אפשר להשוות ויהיה אפשר לדבר על שוויון. הימור: בחקירה השוואתית כזאת דרעי והשסניקים ייצאו בין הצדיקים. כבר יכולנו ללמוד בשנים האחרונות שיעור חשוב על קמפיין ההשחרה וההפללה שסייע לאליטות לרסק את האיום הדמוקרטי הפוליטי\תרבותי של הספרדים מש"ס, פתאום כשהתחילו קצת לחקור ולבדוק מה קורה גם במפלגות אחרות ובסקטורים אחרים התברר שלא רק שש"ס לא המפלגה הכי מושחתת ,אלא שיש לדייק וללמוד לעשות אבחנה פשוטה בין המפלגה "הכי מושחתת" למפלגה "הכי נחקרת".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלומי

  חסרים אנשי מקצוע כמהו

  בן חיים איש ישר אמיץ הגון וראוי |
  הגב
 2. כל מילה פניניה . אמת לאמיתה . ומגיב מספר 1 הוא מטורלל חולה נפש

  כל מילה פניניה . אמת לאמיתה . ומגיב מספר 1 הוא מטורלל חולה נפש

  דוד |
  הגב
 3. לקקן בגרוש

  כמה בן חיים מקבל ממכלוף. שיחקרו גם את זה

  הזוי האיש |
  הגב