בן חיים: "הרב שטיינמן הציל דור שלם מגיוס"

דוקטרינת דחיית הקץ והרווחת הזמן החכמה להפליא שהוביל הרב שטיינמן מאז 1998 היא חתימה היסטורית אדירה של המנהיג הליטאי". כתב בן חיים

"דוקטרינת מרן הרב שטיינמן נגד הגיוס הצילה לחרדים 25 שנים, דור שלם", כך הגיב ד"ר אבישי בן חיים בדף הפייסבוק שלו בעקבות החלטת בג"ץ לבטל את הסדר מעמדם של בני הישיבות במסגרת חוק הגיוס שחוקק בכנסת.

בן חיים שמשמש כפרשן לענייני חרדים בערוץ 10, התייחס בהרחבה לביטול החוק,"דוקטרינת דחיית הקץ והרווחת הזמן החכמה להפליא שהוביל הרב שטיינמן מאז 1998 היא חתימה היסטורית אדירה של המנהיג הליטאי". הוא סבור, " דוקטרינת הרב שטיינמן – כמו בגלות במקום לריב עם השלטון הטעה אותו לחשוב שיהיה בסדר – כבר הצליחה".

לדבריו, "הזרם המרכזי בציבור החרדי דילג על דור שלם של גזירת הגיוס, והחרדים (בעזרתם האדיבה של מנפיקי חלומות שווא ואשליות "הנה אנחנו מגייסים חרדים") אף הצליחו להוציא את הנושא הקשה ביותר להסברה מהשיח הציבורי, בעזרתם האדיבה של יחצני אשליית השוויון והגיוס שמכרו לעם "הנה יש תהליך שוויון בנטל".

בן חיים סבור כי בצה"ל ימשיכו להטעות הציבור את כאילו יש גיוס חרדים ותהליך שוויון בנטל, וימשיכו לשרוף זמן בלחוקק חוקים ולפסול אותם לפחות עוד איזה שש שנים עד שהציבור אולי יבין סופית שמדובר בבלוף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.