בן כספית: "מזעזע שרה"מ מפרסם פוסטים כנגד בני משפחתי"

כמה שעות לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש תביעה דיבה לבית המשפט עס 200,00 אלף שקלים כנגד העיתונאי בן כספית בגין כתבה שפרסם במעריב, מגיעה תגובתו של בן כספית:

כמה שעות לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש תביעה דיבה לבית המשפט עס 200,00 אלף שקלים כנגד העיתונאי בן כספית בגין כתבה שפרסם במעריב, מגיעה תגובתו של בן כספית:

בן כספית מתייחס בדף הפיסבוק שלו להתארגנות של העיתונאים בטוויטר לתרום עבורו את הזכום שיידרש ועל האהדה הציבורית שלה הוא זוכה ברחוב הישראלי מאז הוגשה התביעה.
וכך כותב בן כספית בפייסבוק:

חברים, תיכף חצות והבנתי שבחיים לא אספיק לענות לכולם. בווטסאפ, במסנג'ר, בטלגרם, במסרונים של פעם, במיילים, בעצומות ציבוריות (שלא אני יזמתי), בטלפונים ואפילו בצפצופים ברחוב ועל הכביש, הצפה שלא חוויתי כמותה שנים. הלוואי שיירד ככה גשם. מהבוקר, בכל אשר אפנה. הולך להחזיר את אביגיל מחוג ג'ז, ארבעה אנשים שונים עוצרים אותי ברחוב ומבקשים לתרום. נכנס רגע לחנות, מציעים לי סחורה בחינם. לא יודע מה לעשות מול כל זה. באמת. בחיים אני לא אצליח להודות לכולכם. אז פתאום נזכרתי שצוקרברג בכל זאת עשה משהו חיובי עם הפייסבוק הזה.
אז תודה.
לא צריך תרומות. הכל בסדר. התביעה הזו לא תגיע לבית המשפט. העניין המזעזע יותר, אולי אפילו מבהיל, היא העובדה שראש ממשלת ישראל, תחת סמל המנורה ודגל ישראל, מפרסם פוסטים מכפישים הקשורים לעניינים משפחתיים שאין לו בהם יד, רגל או הבנה כלשהי. אחרי שרעייתו צירפה לתביעתה בזמנו מכתבי תמיכה של אבי בן ה-92, והצליחה להעכיר עליו את חודשי הצלילות האחרונים שלו (על זה, רק על זה, לא תהיה מחילה לעולם).
אני נזכר באמירה ההיא של אילנה דיין. מה אומרים? לא אומרים. לפעמים, לא צריך להגיד.
לילה טוב. תודה על התמיכה. בסך הכל, היה יום לא רע. אפילו הפועל ניצחה סוף סוף.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש היום (ראשון) תביעה נגד העיתונאי בן כספית, וזה לאחר שכספית כתב בטור השבועי שלו בסוף השבוע במעריב כתבה הגובלת לכאורה בלשון הרע כלפי רה"מ, כך דווח באתרי חדשות 2.

נתניהו דורש באמצעות עורכי דינו 200 אלף שקלים מכספית בשל הכתבה בה כתב כספית כי נתניהו נתן בעצמו הטבה ליועמ"ש הכנסת, איל ינון, שבת זוגו היא המשנה ליועץ המשפטי לממשלה.

וזה מה שכתב בסוף השבוע בן כספית על עו"ד עמית מררי, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה: "מררי היא המשנה ליועמ"ש לעניינים פליליים, אבל גם בת זוגו של היועמ"ש של הכנסת, עו"ד איל ינון. למה זה מעניין? אה, כי לא מזמן קיבל ינון מהכנסת הטבה בסך 6 מיליון שקל, ברגע האחרון בטרם יפרוש מתפקידו. את ההטבה הזו (הצמדת תנאי הפנסיה התקציבית לתנאי שופט) הוביל, דחף, אישר וחוקק אחד בשם מיקי זוהר, משליחיו היעילים יותר של ראש הממשלה".

עוד כתב כספית: "המצב שנוצר הוא שבן זוגה של מי שאמורה להשתתף בהכרעת גורלו של נתניהו, קיבל הטבת מיליונים בעקיפין (שאין ישירה ממנה) מידיו של ראש הממשלה (ההדגשה בכתב התביעה במקור)". עוד כתב כספית: "בסך הכול הגיוני. מזל שאנחנו יודעים שינון הוא איש ישר ובת זוגו גם כן, לכאורה. תארו לעצמכם מה היה קורה כאן אם זה היה הפוך".

נתניהו עצמו הגיב לטענת כספית: "הנתבע פרסם טענות שקריות ומופרכות העולות כדי לשון הרע מהסוג החמור ביותר כלפי ראש הממשלה", בתביעה שהוגשה נכתב עוד כי כספית "מנהל מסע השמצות מכוון ומתוזמר היטב נגד ראש הממשלה, מפיץ מסרים פוגעניים… שם לו למטרה לבזות את ראש הממשלה, לפגוע בשמו הטוב ובמוניטין הרב שצבר בתפקידיו הציבוריים המשמעותיים".

פרקליטי נתניהו פנו לבן כספית – שהשיב: "כל העובדות המצוינות בכתבתי נכונות: 1) עמית מררי היא בת זוגו של איל ינון. 2) ח"כ מיקי זוהר הוא מקורב לראש הממשלה. 3) ח"כ מיקי זוהר יזם והוביל חקיקה שהובילה להטבה בסך 6 מיליון שקלים לטובת איל ינון באחרונה. 4) עמית מררי מונתה, באותו חודש בו פעל זוהר לחקיקה ההטבות, לתפקיד משנה ליועמ"ש לעניינים פליליים. 5) זמן קצר אחר-כך (לאחרונה), צורפה גם לצוות הדן בתיקי ראש הממשלה. 6) בכתבה הודגש שאני לא מטיל דופי ביושרם של המעורבים, כולל איל ינון ועמית מררי עצמם".

בצהרים פרסם ראש הממשלה פוסט חריף במיוחד כנגד בן כספית. ספויילר: בן כספית הכזבן, שרודף אותי ואת משפחתי כבר עשרות שנים, שוב ייאלץ לשלם.
רק לפני חודשים ספורים נאלץ בן כספית להתנצל ולשלם פיצויים לרעייתי שרה על כתבה שקרית שפרסם נגדה. ביום שישי האחרון הוא פרסם עוד אחת מההכפשות ההזויות שלו נגדי. אם היה בודק את העובדות בגוגל הוא היה מגלה שההכפשה הזאת מתנפצת מאליה, קודם כל בגלל שלוחות הזמנים סותרים את שקריו. האובססיביות החולנית של בן כספית שוב תעלה לו… ביוקר.

לסיום, ראש הממשלה ירד נמוך ועקץ את בן כספית, "אם בן כספית היה דואג קצת יותר למשפחה שלו במקום לרדוף אחרי המשפחה שלי, אולי מקרים מצערים כאלה היו נחסכים מאיתנו: – צוך שהוא מצרף כתבה מוואלה על אחיו של בן כספית שנעצר בחשד לזיוף מסמכים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא מזעזע בכלל

    מזעזע שאתה באכזריות החלטת להרוס משפחה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב