צפו בוידאו: מה עושים תושבים חרדים בברוקלין לחרדי שהתנכל לילדים

אברהם מונדרוביץ', חרדי מחסידות גור שהואשם בעבר בפגיעה  בקטינים ונמלט מברוקלין לישראל בשנות ה80 הותקף ברחובות ירושלים, כך דיווח אתר ה"אלגמיינר" אחד האתרים היהודים הגדולים בארה"ב.

מונדרוביץ' הועמד לדין בארצות הברית באשמת פגיעה בחמישה ילדים, לאחר שהתחזה לפסיכולוג ילדים, אך הצליח לחמוק מהמדינה לפני שהשוטרים פרצו אל ביתו, שם מצאו  שמות של מאות מילדי השכונה.

בסרטון שמביא האתר, ושתועד על ידי צעיר הוא נראה כשהוא הולך ברחובות העיר, כאשר הצלם עוקב אחריו וקורא בגנותו. עוד בסרטון  גבר נוסף, שככל הנראה זיהה אף הוא את מונדרוביץ', מסיר מראשו את הכובע ומכה אותו באמצעותו. עוברים ושבים קוראים לתוקף שיחדל ממעשיו, הגבר התוקף מאפשר למונדרוביץ' לחמוק, ואז רודף אחריו בשנית, מכה אותו, ומפיל אותו על הקרקע.

הצלם, שסירב להיחשף  מספר ל"אלגמנייר" שאינו מכיר את התוקף, ושבעוד הוא אישית אינו תומך באלימות, התסכול הרב מכך שאדם שפגע באנשים רבים מסתובב חופשי "יכול להצדיק פעולה כזו של לקיחת החוק לידיים".

"קשה לראות אדם שכזה חי בחופשיות בקהילה קטנה בנחלאות, בה ילדים מסתובבים בכל מקום. האנשים שהולכים לבית הכנסת שלו צריכים לדעת מי הוא ומה הוא עשה. זה מזעזע שאדם שעשה מעשים נפשעים כאלה בארה"ב נגד מאות ילדים יכול לבצע אותם שוב כאן בישראל", הוא אומר

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.