בן צור הצהיר אמונים בנאום נרגש: "דמותו של מרן מרחפת מעלי" (וידאו)

בצהריים הצהיר ח"כ יואב בן צור אמונים במליאת הכנסת. בן צור יחל לכהן כחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס, " דמותו של מרן מרחפת מעלי" אמר בן צור

בצהריים הצהיר ח"כ יואב בן צור אמונים במליאת הכנסת. בן צור יחל לכהן כחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס, ח"כ בן צור מחליף את ח"כ אריאל אטיאס שהודיע בשבוע שעבר על פרישה מהכנסת.

לאחר הצהרת האמונים, אמר ח"כ בן צור בנאומו הבכורה, "להיות חבר כנסת בעייני זו שליחות קודש ואחריות כבדה. מעלי מרחפת דמותו רבת ההוד של מורי ורבי מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל שזיכיתי להיות שלוחו בכל עשייתי הציבורית. כמעט מיום עמדי על דעתי הייתי משרת ציבור ותמיד ראיתי בפעילותי הציבורי מנוף להיטיב עם הזולת ולהיטיב עם החלשים. ברגע מרגש זה אני כולי תקווה שאזכה לעמוד במשימות המוטלות עלי. בן צור סיים בתפילה לשחרורם של החטופים"

בן-צור (נולד ב-1958), שימש כמנכ"ל רשת מעיין החינוך התורני בשנים 2007–2013. הוא מוסמך לרבנות, בעל כושר לכהן כרב שכונה ובעל תואר שני במנהל עסקים ובמנהל ציבורי. את שירותו הצבאי סיים בדרגת סרן (מיל'). החל מסוף שנות השמונים היה אחראי על קליטת עלייה בצפון הארץ מטעם משרד הדתות. ב-1993 נתמנה למשנה למנכ"ל המקומות הקדושים. ב-1997 מונה למנכ"ל החברה הממשלתית "המשקם", וכיהן בתפקיד עד 2007. ב-2005 מונה ליו"ר המועצה הדתית בירושלים וכיהן בתפקיד במשך שנה וחצי. נשוי לעפרה, אב לשבעה, סב לתשעה ומתגורר בשכונת הר נוף בירושלים.

צפו בוידאו מנאומו בכנסת

[alooma ref="68e37699ebf053ba267d4ee948bd7e4e.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל המחלל שם שמיים בסתר נפרעין ממנו בגלוי – לופוליאנסקי חילל את ירושלים וטימא אותה לנו: רחוק אני מלהיות קנאי מזרח למערב, אבל צריך לזכור שלא היה שנים כל כך רעות לציבור החרדי ובפרט "לקדושת ירושלים" כמו מאז שהאיש (לופוליאנסקי) עם החיוך על הפנים התיישב על כסא של מחליפו אולמרט הרשע.

  דוגמה אחת, לופוליאנסקי הוא האיש היחידי שהתיר את מצעד הטינופת בירושלים, נתן לכל דבר נגד היהדות להיכנס לירושלים בלי שום פיקפוק, הכל בגלל הפחד שאחז בו. שום דבר טוב לא יצא לנו שהיה לנו ראש עיר שנראה מבחוץ כחרדי. תנחשו לבד את ההמשך. כשיהודי חוטא הוא עלול לפגוע בכל עם ישראל.

  כשהוא היה ראש עיריית ירושלים הוא לא העביר כסף למועצה הדתית הכסף שהולך לעובדי המקווה (משכורת) וזה בנאדם נראה כחרדי שיודע מה זה מעלה של מקווה. ושהלכו לאישתו אולי היא תעזור להשפיע עליו היא אומרת לכו לגמחים. אז עכשיו הזמן שלנו להגיד לה לכי לגמחים.

  אני קורא לכל הרבנים – אסור לרחם עליו – אל תשכחו את מעשיו הרעים "בפרט של מצעד התועבה" שהוא הכניס בתוך ירושלים פלטרין של ממ"ה הקב"ה. באמת כואב לי הלב לראות מה הוא עובר כעת, אבל כאיש ציבור הוא צריך להבין שיש מחיר על מחדלים. הקב"ה לא שכח כמה שאורי לופוליאנסקי נלחם בעד מצעד התועבות, והוא בעצמו השתיק כל מחאה נגדם. איזה חילול שם שמים הוא גרם!!! עכשיו הוא ישלם מחיר גבוה לחילול השם. במקום חילול השם אין חולקין כבוד לרב.

  שוב אני מדגיש: אני תומך בו, ואני רחוק אני מלהיות קנאי, וכואב לי הלב לראות מה הוא עובר כעת, ומתפלל להחלמתו המהירה והמלאה של אורי לופליאנסקי ומקווה שיזכה מן השמים ברחמים להקלה בעונש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שקרנים בשס כולם משוכנזים חוץ ממרגי רבי נסים זאב וישי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב