בן שביעי שנולד באורח פלא- סיפור מרגש על השגחה פרטית

ב"הידברות"- ארגון הקירוב הגדול בעולם ,יש סיפורי ניסים רבים, הנולדים מתוך מסירות נפשם של יהודים המתקרבים לבוראם חרף כל הקשיים.

 אך, לעיתים הנס המופלא, גלוי ממש ומצליח לגרום התרגשות רבה לכל הסובבים, גם אם הם מורגלים בכך.

נס כזה ארע בשנה האחרונה במחלקת "טהרת חנה" של הארגון, המקיים קשר רצוף עם ציבור הנשים כדי לחזקן בתורה ובמצוות.

בשיחה שקיימה אחת הפעילות עם ידידת הארגון, היא שמעה אישה שבורה וכואבת, אשר סיפרה בדמעות על כך שבעלה עזב את הבית והיא חשוכת ילדים מעל לשמונה שנים.

הפעילה הקשיבה למצוקתה וניסתה לדבר על ליבה שתתחזק באורח חיים יהודי וצנוע, ועל ידי כך תראה ישועות. לאחר שעות לא מעטות של שיחות חיזוק ועידוד הסכימה האישה לקבל על עצמה את גדרי הצניעות.

לאחר מספר ימים, סיפרה האישה לפעילה שבעלה חזר במפתיע הביתה, היא סיפרה לבעלה על הקבלות החיוביות שקיבלה על עצמה ולהפתעתה הוא ראה זאת בחיוב והדבר אף תרם לשלום בית.

לאחר כחודש ימים, מאז שקיבלה על עצמה קיום אורח חיים יהודי וטהור, התקשרה שוב האישה למחלקת הארגון וסיפרה בהתרגשות ובדמעות כי היא מצפה לילד – וזאת לאחר 8 שנים בהן הייתה חשוכת ילדים, והיא תלתה זאת בכך, שיתכן והקב"ה המתין עד כה כי רצה שהילד ייוולד בתוך בית טהור המתנהל על אדני הקדושה.

בשבוע שעבר נערכה חגיגת ברית המילה לרך הנולד. רבים מהחוגגים מחו דמעה נוכח ההשגחה הפרטית המופלאה שהתגלתה, לאחר הקבלות המיוחדות שקיבלה האישה על עצמה.

רבני הידברות ציינו, כי זה הילד השביעי שנולד בתקופה האחרונה באורח פלא, במסגרת הפעילות הרוחנית של מחלקת "טהרת חנה" – דבר הממחיש, כי גם בתקופה זו של הסתר פנים, ניתן לראות את ישועות הבורא באופן מוחשי, אשר מתגלות ליהודים מיוחדים המוסרים את נפשם למען ההתקרבות לצור מחצבתם.

צוות הפעילות והרבניות במחלקה זו, העושים פעילות קודש בקרב המתקרבים, עומד בקשר עם אלפי משפחות שכבר שינו את דרכן ומנהלות חיים על טהרת הקודש. זאת בנוסף לשאר המחלקות של הארגון העוסקות בקירוב יהודים לדרך התורה והמצוות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ישועת ה' כהרף עין-
    אכן, הקב"ה מצפה להתקרבותנו- ואז נראה ישועתנו.
    סיפור מצמרר ומקרב.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב