חרדי נעצר בחשד שאיים לפגוע באלי ישי(וידאו)

לא לוקחים סיכונים: משטרת ירושלים עצרה פעיל ש"ס כבן 25 בחשד שאיים לפגוע בח"כ אלי ישי

שוטרי מרחב מוריה עצרו צעיר כבן 25 בחשד שאיים בפגיעה בח"כ אלי ישי, במהלך מסיבת העיתונאים שקיים ח"כ ישי במלון רמדה בירושלים.

החשוד יובא להארכת מעצר בשעה 12:00 בבית משפט השלום בירושלים.

כפי שפורסם, בעקבות האלימות והאמירות הקשות של פעילי דרעי במהלך מסיבת העיתונאים בתחילת השבוע, החליט קצין הכנסת לתגבר את האבטחה סביב אלי ישי, כאשר בשלב זה יוצמד לו מאבטח באופן קבוע.

כזכור, במסיבת עיתונאים שקיים במלון רמדה בירושלים הודיע חבר הכנסת אלי ישי הודיע כי הוא פורש ממפלגת ש"ס ומקים מפלגה חדשה. ישי הוסיף: "אני מקים מפלגה חדשה בידיים נקיות, ביושרה ובאמונה".

בתום מסיבת העיתונאים ניסו פעילים של ש"ס המזוהים עם היו"ר הנוכחי אריה דרעי לפרוץ באלימות למלון רמאדה, שם התקיים האירוע בקריאות "בוגד".

המפגינים הצליחו לחדור לאולם בו נערכה מסיבת העיתונאים, צעקו ואיימו לפגוע בישי בעקבות החלטתו לפרוש מש"ס. "אנחנו עם דם בעיניים", צעקו, "אין הפרדה בין המטרה לאמצעים. ישי אפס מאופס. אנחנו נפגע בו".

צפו בעימות של פעילי דרעי נגד אלי ישי (באדיבות רשת)

הפעילים המזוהים עם דרעי ניסו להתפרץ לאולם כבר בעיצומם של דברי ישי. ישי נלקח על ידי האבטחה למטבח המלון והמתין שם במשך דקות ארוכות עד שהמאבטחים הצליחו למלט אותו בדרך צדדית. גם המשטרה הגיעה למקום.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבחור כאב לו על המחלוקת ולכן תשאירו אתהאגו בבית ואלי או שתחזור לש"ס או שתלך הביתה נמאס ממחלוקות

    אבי |
    הגב