בנה של סטרוק נפגע בחברון: "היה נס גדול" (וידאו)

היה נס גדול. הוא פצוע קל, חתך ברגל ושבר ביד. אפשר רק להודות לקב"ה", אמרה סטרוק. {נס חנוכה בחברון}

הפצוע בפיגוע הדקירה בחברון  הוא בנה השלישי של ח"כ אורית סטרוק, בראיון איתה מבית החולים שערי צדק היא מספרת על מצב בנה שנפגע באירוע הדקירה היום בחברון, "היה נס גדול. הוא פצוע קל, חתך ברגל ושבר ביד. אפשר רק להודות לקב"ה", אמרה סטרוק.

"יצחק סיפר שהמחבל דקר את החייל, ואז הוא הסתער עליו בידיים חשופות, וברוך השם היו אחרים שהשלימו את העבודה… יצחק לא יכול היה להתמודד איתו לבד. הוא גיבור.

 

המתנחלת מספרת עוד על הנס ואומרת "יחד עם זה, זה אירוע כל כך צפוי שאסור היה שיקרה. פיגוע ידוע מראש. מגיע לחברון לחיות בבטחה, ויש דרכים פשוטות לסדר את זה. גם אם הערבים יילכו 10 דקות מסביב, זה שווה חיים של אנשים?", אמרה סטרוק, וסיפרה על פגישה שהיתה לה עם מפקד האוגדה לאחר הפיגוע הקודם בסמוך למערכת המכפלה, בו נפצע גנאדי קאופמן, שוטר, באורח קשה מאוד.

 

"ישבתי מולו ואמרתי לו שאת המדרגות בסמוך לבית הדסה צריך לסגור – שם יהיה הפיגוע הבא", סיפרה. "זו נקודת תורפה כל כך ברורה, למה צריך להשאיר את זה פתוח? ולמה תמיד מרקם החיים של הערבים חשוב יותר מזה שלנו? החיים בכל מקרה יותר חשובים ממרקם חיים". לדבריה, מפקד האוגדה אמר לה כי יש חייל שמאבטח את המקום, ונענה על ידה: "אז ידקרו חייל ואז את האזרחים שלידו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.