בנות העסקנים שנזרקו מהסמינר • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטאוליק': מדוע נזרקו בנות העסקנים מאחד הסמינרים בירושלים? בתו של הח"כ החרדי שמככבת בתכנית ריאליטי, והזמר שנתקע ברבי עקיבא

רגע לאחר שבקליינע לחץ על האנטר, הוצף כותב השורות במטר שאלות אודות האייטם הצהוב שהיכה גלים בקבוצות הווסטאפ, מליאורה עד אחרון נערי השוליים, התעניינו הכל בשאלה המסקרנת. לבקליינע לא נותר אלא לקוות לחדשות מרנינות יותר.

נפתח את המדור בחשיפה (כמו תמיד!), דרמה של ממש התרחשה באחד הסמינרים הידועים והמוכרים בעיר ירושלים.

קבוצת בנות גדולה המונה מעל 10 נערות נזרקו לאחר שימוש במכשירי סלולר חכמים, ועוד עניינים שרוח עסקנים אינה נוחה הימנה.

מדובר בבנות למשפחות חשובות- עסקנים ואנשי עסקים מוכרים. לעת עתה, כל ניסיון להחזיר אותם לספסל הלימודים כשל. ב'קליינע' ימשיך לעקוב ולעדכן.

בתו של חבר הכנסת יגאל גואטה, (ש"ס)מככבת בתכנית זמר חדשה בערוץ 24 "להיות זמרת".

יוסי אליטוב ממשיך לשווק את הספר על הרבי מחב"ד אותו ערך יחד עם אריה ארליך, ושלום ירושלמי. השבוע נצפו הצמד בשבוע הספר בירושלים, יחד עם הסופר מיכה גודמן.

צילום: טוויטר

באותה שעה, עמיתו אריה ארליך, פרס כנפיים והמריא לניו יורק, לעצרת הרבבות של חסידות סטאמר בברוקליס. ארליך נפגש עם עסקני הקהילה, ובילה שעות רבות במחיצתם של הזאלונים שקיבלו סיקור אוהד. בקליינע מקווה שארליך לפחות לא שילם על הכרטיס.

ארליך ממריא. צילום: טוויטר

עוד קודם, הספיק הכותב המוכשר של "משפחה" לראיין את גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד, שהגיע לישראל לרגל צאת אלבומו החדש.

בהמשך לאייטם הקודם, מרדכי בן דוד והצעקה, הגיע ביום חמישי האחרון לראיון מיוחד באולפני רדיו 'קול ברמה', אצל המעבד יואלי דיקמן שם כיבדו אותו בסידור פירות שעוצב לכבודו של 'המלך'. 

ואילו האח רולי דיקמן, לא יכול לזנוח את האייס הקריר. כמידי שישי.

.

הכתב הצבאי של 'קול ברמה' מנדי ריזל, נצפה השבוע מניח תפילין לח"כ אמיר אוחנה.

וכמה מטרים משם, היוצר ומנחיל מורשת מרן אבי בן ישראל, נתקע ברבי עקיבא, המולטי טאלנט, יצא מרכבו וגילה את הצמיג מפונצ'ר למשעי. את ההמשך תוכלו לשמוע בלהיט הבא שיצא בקרוב.

הכתב לענייני חרדים בערוץ 2 יאיר שרקי סיים בשבוע האחרון את הגשת התוכנית היומית ברדיו גלי ישראל. את מקומו ימלא מעתה ח"כ לשעבר שרון גל.

 

עונת החתונות נפתחה בשעה טובה ומוצלחת, ובקליינע שמצוי בעיצומה של דיאטת רעב, מתזז בין שמחה לבר מצווה ומשתדל לנעול את הפה על סורג ובריח.

אנשי הברנז'ה כיתתו את רגליהם, מקונקורד עד אולמי מודיעין ו"התייצבו" (כלשון כתבות הברנז'ה), בשמחות של דוברים, שרים, ועסקנים.

מאות מתושבי ועסקני בני ברק השתתפו השבוע (ראשון) בשמחת הבר מצווה לבנו של הרב יוסף יעקובביץ, מעסקני חסידות צאנז.

כל המי ומי הגיעו (שלישי) להשתתף בחתונת נכדתו של שר הבריאות יעקב ליצמן באולמי 'מודיעין' בבני ברק.  שרת המשפטים איילת שקד גנבה את ההצגה כאשר ביקשה לשוחח עם  ליצמן מעזרת הנשים. השרה התקשתה להסתיר את אהדתה לשר, המבקר נותר פעור פה.

ואם במבקר עסקנין, קבלו את מודעת ההתנצלות של 'המודיע' בהקשר לפאדיחה על הכתבה בחריש  שפורסמה שוב לאחר 5 שנים..

מזל טוב לדובר חסידות בעלזא יהושע וינברגר לרגל נישואי הבת השבוע. גם בשמחה הנ"ל כל המי ומי נצפו .

עשרות אנשי תקשורת, וקהל רב השתתפו אמש (רביעי)בחתונת דובר הרה"ר לישראל פיני טננבוים שנערכה באולמי קונקורד. יוסי שוואב תיעד.

כמו בכל אירוע, כשהחברים רוקדים, הברנז'אים מדסקסים. מחוץ לאולם, החלו העיתונאים לביים מול המצלמות סצנה בה הם מטקסים עיצה על ציוץ מבריק שיעלה לטוויטר, אך זה לא עלה בידם. ישי כהן שתיעד את "הוויכוח", "עבד" על דוברו של ח"כ גפני, ירח טוקר כביכול כותב השורות הגיע לאירוע, (בקליינע בכלל עבד על אקטואליק)משנכח בתרמית, נזף באחרון.

הדובר והכלה.

 

מיילך זילברשלג הצליח תוך תקופה קצרה לכבוש את עולם התקשורת, והשבוע הגיע לפסגת חלומתיו: אייטם אצל גיא פינס שם פרס את חזונו האישי, ואף נשאל מביכות שאין המקום לפורטם מעל גבי המדור.

ובעוד העורכים באקטואליק לא עוצמים עין, הכתב, והמנהל הטכני, של האתר מבלים להם בשוק מחנה יהודה כאילו אין מחר. שישי שוק.

דוד רוזנטל איש התקשורת, הנחה השבוע פאנל שעסק בהתפתחות התקשורת החרדית על ענפיה. בכנס השתתפו: יצחק נחשוני ועוד.

המרא דאתרא רבי מאיר קסלר ורבה של שכונת ברכפלד הגאון רבי ישראל זיכרמן נכנסו הערב לאכסנית מרן פוסק הדור הגר"מ שטרנבוך להתייעץ ולהתברך.

חבר מועצת עיריית מודיעין עילית  ומנכ"ל טרם בעיר, נחום גיטלר, הגיע השבוע לשמחת בן משפחה. בקליינע תיעד.

מזל טוב להרב קרויזר גבאי האדמו"ר מויז'ניץ לרגל אירוסי  הבת. הכלה גם גיסתו של איש התקשורת ועורך אתר 'בחדרי חרדים' מני גירא- שוורץ.

מזל טוב לרוחמי כהנמן לרגל הולדת הבת – ויקרא שמה בישראל: אלישבע.

 

שמחות במירפלד: השבוע תתקיים חתונת בנו של ראש הישיבה הגאון רבי אליעזר יהודה פינקל באולמי תמיר בירושלים

וביום שלישי האחרון אירס ראש הישיבה, את בתו עם הבחור בן ציון גנוט, מבחירי ישיבת מיר ברכפלד.

צלם האד"מורים בעריש פילמר, נכנס השבוע למעונו של מנהיג הדור מרן הגראי"ל שטיינמן, וקיבל את ברכתו להצלחה.

"המקובל" המאיר לבריות – מאיר מסלטי, חזר בשבוע האחרון מניו יורק לאחר ששהה שם במשך שבוע שלם לצורך קבלת קהל וחיזוק הקהילה היהודית.

המאיר לבריות טען לאחרונה ברשתות החברתיות כי מטרת הנסיעה שלו היא לגרום לכמה שיותר יהודים לעלות לארץ הקודש על מנת לזרז את הגאולה הקרובה.

מיד עם חזרתו נסע המקובל לישיבת 'מעייני תורה למשה' שבבני ברק, שם פגש את ראש הישיבה הרה"ג מרדכי קדוש שליט"א. בין השניים שוררת ידידות מופלאה והמאיר לבריות נחשב לפטרון הישיבה.

במשפחתו הקרובה של איש יחסי הציבור יוסי לחיאני, נחגגה השבוע חתונה בעיר אשדוד. הרב המקדש היה ראש מוסדות יצחק ירנן הרה"ג יצחק ברדא שליט"א. במהלך האירוע נצפה היחצ"ן מקבל את ברכתו של הרב, כשלידו עומד איש אמונו של הרב אושרי פדלון.

אנחנו אומרים אמן ותודה לנתן ללזרי על הצילום!

לסיום: שליח שהתדפק באחד הערבים על דלת ביתו של עיתונאי חרדי מפורסם, מסר לו שני בקבוקי יין. דעקא, הוא השמיט את שמו. השולח מתבקש ליצור קשר עם הנ"ל.

 

 

אהבתם או שלא? הגיבו לנו.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם?  מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "וביום שלישי האחרון אירס ראש הישיבה, את בתו עם הבחור בן ציון גנוט, מבחירי ישיבת מיר ברכפלד".
    היכן התמונות מהארוסין של בת הרב פינקל?
    לא הצלחתם להשיגם? אני לא מאמין!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב