בנו של הגר"ש עמאר בתגובה ראשונה: "אבא הורה לשתוק" – האזינו

אחרי פרסום ההקלטה של יו"ר ש"ס אריה דרעי נגד הגר"ש עמאר, בנו, הרב אליהו עמאר, מגיב הבוקר לראשונה לסערה: "התחושות קשות מאד. אבא הורה לשתוק"

למעלה מ-12 שעות עברו מאז פרסום ההקלטה החמורה של יו"ר ש"ס אריה דרעי, בה הוא נשמע מדבר בזלזול מוחלט כלפי הראשל"צ ורבה של ירושלים הגר"ש עמאר שליט"א, אבל אף תגובה לא הגיעה מהצד השני. עד עתה.

בדקות האחרונות עלה הרב אליהו עמאר, בנו נאמנו של הגר"ש עמאר, לשידור ברדיו 'קול ברמה', ובראיון לתכנית 'ישר ולעניין' בהגשת יקי אדמקר ודודי שוומנפלד, הגיב לדברים החמורים שהוטחו באביו על ידי דרעי, ופורסמו אתמול.

"התחושות מאמש קשות מאוד", אמר הרב אליהו עמאר. "ההקלטות האלה לא מוסיפות כבוד לאף אחד. כבן של הרב, אני פגוע פעמיים. איך מסבירים לבחורי ישיבה את המילים הללו? אבל דווקא מהמקום הזה אני רוצה להמשיך בדרכו של אבי ולא להגרר למחלוקות, יש לנו הוראה לשתוק וזה מה שנעשה". כשנשאל, והרי מלך שמחל על כבודו אין כבודו מחול, הגיב: "זו הוראה ישירה שיצאה מהמלך, לשתוק ולפעול למען השלום. אנחנו מסכימים לכל הצעת שלום".

עוד אמר הרב אליהו עמאר: "יש לנו אחראיות ציבורית, לא נפלג את הציבור. עם הקושי נמשיך לנשוך שפתיים. הכי קל להגיב וליפול למחלוקות, אבל זו לא דרכו של אבא".

האזינו להקלטה המלאה, באדיבות "קול ברמה":

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנסו דחוףף

  זוכרים את "הרב" דוד בניזרי שאמר על הרב אמנון יצחק "ארור מכה רעהו בסתר" על שהקליט את הרב יעקב יוסף זצ"ל?
  בוא נראה אותך אומר את זה עכשיו על הרב יעקב כהן שליט"א נראה אם אתה איש אמת וגבר בניזרי

  שמואל |
  הגב
 2. מה שברור שאלוקים לא יסלח לדרעי וירסק אותו ויצער אותו בייסוריי איוב

  רב שמחל על כבודו אין כבודו מחול

  ישי כהן |
  הגב