בנו של הפצוע חגג בר-מצוה בלעדיו(וידאו)

משה כהן, בנו של המאבטח שנפצע לפני כחודש בפיגוע הגרזן בקניון במעלה אדומים, עלה לתורה בלעדיו וביקש רק מתנה אחת. צפו {תיעוד מרגש}

צביקה כהן הותקף לפני כחודש בפיגוע במעלה אדומים, ומאז שספג את מכת הגרזן הוא עדיין מאשפז בבית החולים. בנו חגג בשבוע שעבר בר מצווה בלעדיו – ובמשפחה עשו הכל כדי לשמוח בכל זאת. צפו

כזכור, כהן, מאבטח בן 47, נמצא לפני כחודש מוטל בקניון במעלה אדומים ופונה לבית החולים הדסה עין כרם על ידי צוותי מד"א שהוזעקו למקום.

הדוקר נמלט מהזירה אך מחקירת האירוע עולה כי מדובר בפיגוע על רקע לאומני. כוחות רבים החלו במרדף אחר החשוד.

סמוך לשעה 01:15 התקבל במוקד 100 דיווח על אדם שנדקר בתוך הקניון במעלה אדומים. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום שם הבחינו בפצוע, מאבטח בקניון, ששוכב על הרצפה כשעל גופו סימני דקירה. מתחקור של המשטרה והשב"כ בשטח עלה כי מדובר בפיגוע והחלו בסריקות תוך שהם נעזרים במצלמות האבטחה של הקניון. מחקירה ראשונית עולה כי המחבל נכנס לקניון לאחר שכבר נסגר ובמקום נכח רק המאבטח שלא היה חמוש. כעת נבדק מדוע לא נשא עליו נשק.

 

מבית החולים הדסה עין כרם שם אושפז הפצוע נמסר כי הוא הגיע לבית החולים עם סימני אלימות קשים וכי מצבו מוגדר קשה מאוד והרופאים נאבקים על חייו.

 

"מדובר באירוע קשה", אמר מפקד מחוז ש"י ניצב שלומי מיכאל. "אנחנו נעשה הכל בכדי לשם את ידינו על המפגע". בנוסף הוחלט במערכת הביטחון לא לאפשר כניסת עובדים פלסטינים למעלה אדומים עד ליום ראשון, בין השאר על מנת למנוע ניסיונות למעשי נקם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.