"בנו של חכם שלום מעוניין בסילוקו של דרעי מש"ס"

בערוץ 2 פורסם השבת כי מי שעומד מאחורי הדחתו של ח"כ יגאל גואטה (ש"ס) הוא הרב יעקב כהן, בנו של חכם שלום כהן. על פי הדיווח, יעקב כהן מעוניין בסילוקו של דרעי מש"ס

פרשת סערת ההקלטה של גואטה שנחשפה כאן לראשונה ב'אקטואליק'  ממשיכה לעורר  הדים רבים. בערוץ 2 פורסם השבת כי  מי שעומד מאחורי הדחתו של ח"כ יגאל גואטה (ש"ס) הוא הרב יעקב כהן, בנו של חכם שלום כהן – נשיא מועצת החכמים של ש"ס.  על פי הדיווח  בנו של חכם שלום מעוניין בסילוקו של דרעי מש"ס והשתלטות על המפלגה.

בכירים מש"ס, כך על פי הדיווח של רינה מצליח, טוענים, כי כהן הוא זה שעומד מאחורי החלטת מועצת החכמים – למרות  שרבנים אחרים במועצה תמכו בח"כ גואטה.

בדיווח בערוץ 2 נטען כי יעקב כהן התבטא בעבר גם בעד אלי ישי וכופה בכך את דעתו על אריה דרעי שלא התנגד להתפטרותו של גואטה, שהיה נאמן לדרעי ועושה דבריו. חכם שלום זעם על דבריו של גואטה ומסרב לעת עתה להשיבו לש"ס, אולם הערכה כי גואטה יתנצל על הדברים החריפים.

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רק לא דרעי

  בזמנו שאלי ישי היה יו"ר שס יעקס כהן בנו של הרב שלום כהן שליט"א לא היה מעונין באלי ישי
  אלי ישי היה מפחד מהרב שלום כהן שליט"א ולכן היה רועד לדבר עימו
  אלי ישי נרדף מבפנים ומבחוץ עד שהכל התפוצץ ופתח מפלגה…
  יעקב כהן תאכל תחמין שבישלת עבריין לא חכם

  הספרדי המאוכזב |
  הגב
 2. תועבה!! מה שייך לדון בזה?? מי חולם להשאיר כזה אדם בזוי???

  מריח שהפוליטיקה שולטת בדעת תורה חדה וברורה

  אשרף |
  הגב
 3. סוף סוף יש מי שאכפת לו מהיהדות בשס

  אשריו שרוצה להעיף את דרעי הוא כל הבעיה בשס

  יפית |
  הגב
 4. שום התנצלות

  ספרדי זורם עם עמך עם כולם אנחנו לא אשכנזים סנובים אנחנו צריכים בקלפי, ערבים,הומיים,לסביות,חילונים,שחקני כדורגל,וכל ספורט למינהו ,חיילים וחיילות,ואם נגיד שלום לכל אלו לא נעבור את אחוז החסימה

  אבי |
  הגב