יאיר נתניהו השפיע בסוגיות ביטחוניות? "יאיר השתולל וביבי שינה את עמדתו"

עד המדינה ניר חפץ למקורביו: "יאיר נתניהו משפיע בהחלטות דרמטיות של המדינה"

במשטרה מעריכים כי גם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, יזומן לחקירה במסגרת תיק 4000. בערוץ החדשות באפיקים רשת וקשת פורסם תמליל מדברים שמסר עד המדינה אסף חפץ למקורביו, ממנו עולה כי יאיר נתניהו משפיע בהחלטות דרמטיות של המדינה. "אני מעריץ את ביבי אבל הוא נשבה בידי אשתו ובנו – הם מנהלים אותו גם בענייני המדינה", אמר.

אמנון אברמוביץ' כתב ערוץ החדשות חשף כי ניר חפץ אמר למקורביו: ביבי בהשראת בנו יאיר והשפעתו גילה חוסר אחריות לאומית וקיבל החלטות שפגעו באינטרסים הלאומיים של ישראל ובביטחון המדינה. הבן יאיר גם נזקים לאביו ולמדינה. זו הסיבה שעזבתי שם (באוקטובר 2017)
עמית סגל פירט כי  האירוע עליו השפיע יאיר נתניהו היה קבלת הפנים למאבטח מירדן וסיפור המגנומטרים שם התנגדו בשב"כ להצבת המכשירים מול עמדת המשטרה שתמכה.

על פי מקורבי חפץ, רה"מ שינה את עמדתו לגבי לפתיחת תאגיד השידור לבקשתו של בנו "בתאגיד הוא רצה פשרה, ואז יאיר השתולל וביבי שינה את עמדתו", אמר חפץ. "הבן יאיר גרם נזקים לאביו ולמדינה. זו הסיבה שעזבתי שם (באוקטובר 2017).

‏בתגובה לפרסומים הערב, מטעמו של ראש הממשלה נמסר: הדברים שיוחסו לניר חפץ ביחס לשרה ויאיר נתניהו הם שטויות. כבר למעלה מ-7 שנים שניר חפץ ממודר לחלוטין ממידע מודיעיני, מדיני או ביטחוני, ומקבלת החלטות בתחומים אלה. לכן הדברים שיוחסו לו משוללים כל יסוד.

 

 

עמית סגל כתב בטוויטר בתגובה לגרסה החדשה של חפץ כי "גרסת חפץ היא בדיחה. הוא הזדעזע לדבריו ממעורבות של משפחת נתניהו בהחלטות בטחוניות עד שעזב את תפקידו כדובר ביבי. ומה עושה חפץ אחרי הזעזוע? עוזב את נתניהו כדי לדברר את… שרה ויאיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.