בנט במסר מפתיע לנתניהו: "צרף את החרדים לממשלה"

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, העביר לראש הממשלה בנימין נתניהו את המסר הדרמטי הבא: צרף בבקשה את המפלגות החרדיות לממשלה. אל תחשוש מפרישת לפיד במצב כזה, מכיוון שאנחנו, הבית היהודי, נישאר איתך. כך נחשף במעריב.

   המסר מסיים  רשמית את "ברית האחים" בין בנט ולפיד, בימים שלפני הקמת הממשלה, שנתניהו רצה לראות שם את החרדים, הוא לא היה יכול. הסיכום בין בנט ולפיד היה ברור – אנחנו ביחד, בממשלה או באופוזיציה. ומכיוון שלפיד לא הסכים לשבת בממשלה עם החרדים.

   נתניהו מעדיף לשמור על המצב הקיים.  ונהנה מכך שלפיד נחלש ציבורית בתור שר האוצר. ראש הממשלה לא סובל במיוחד מצפייה בהתכתשויות הבלתי פוסקות בין שני האחים לשעבר.

   מה שגרם לבנט לוותר על השותפות עם לפיד  בשל הצעות חוק בענייני דת ומדינה שעשו באחרונה, בשיחות פנימיות שנערכו בתוך המפלגה נוצרה ההבנה כי מי שנפגעת הכי הרבה מהריבים בנושאי דת ומדינה היא הבית היהודי. "לא מתאים לך לעסוק בנושאי דת ומדינה," אמר מי שאמר לבנט.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לפיד רוצה את העבודה בפנים ואת הבית היהודי בחוץ, אז בנט רוצה את החרדים בפנים ואת לפיד בחוץ. זה כל הריב ביניהם. ה' יודע מה יקרה. מקווים שהכל לטובת ביטול חוק הגיוס….

    דוד |
    הגב
  2. שטויות במיץ עגבניות חבל על השם של האתר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב