בנט: "הפלסטינים סחטנים וסרבנים". צפו בתוכנית הסיפוח (וידאו)

בעקבות הליכתם החד צדדית של הפלסטיניים לאו"ם, יו"ר הבית היהודי דרש מרה"מ להחיל את הריבונות, "בדומה להחלת הריבונות על ירושלים בימי ממשלת אשכול וברמת הגולן בימי ממשלת בגין".

יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט דרש הערב (רביעי) מראש הממשלה בנימין נתניהו להתחיל בהחלת ריבונות ישראלית על גושי ההתיישבות – זאת בעקבות הפעולה החד צדדית של הפלסטיניים שהלכו לאו"ם בניגוד להסכמי אוסלו ולהבנות בפתיחת המשא ומתן המדיני לפני תשעה חודשים.
"בימים אלו אנחנו עדים לשקיעתו של התהליך המדיני", כתב בנט לראש הממשלה. "הפלשתינים שברו שיא חדש של סחטנות וסרבנות. לאחר שאבו מאזן סירב לדון בהכרה בישראל כמדינה יהודית, ולאחר שישראל שחררה עשרות מרצחים למען המשך המו"מ, הפרו כעת הפלשתינים ברגל גסה את הבסיס למו"מ והסכמי אוסלו בהליכתם החד צדדית לאו"ם. יתרה מכך, לאורך המו"מ הפלשתינים המשיכו בהסתה גזענית לרצח יהודים ובתשלום 'קצבאות דם' למחבלים".

עקב כך, קבע בנט, "ברור כי התהליך הנוכחי מיצה את עצמו ושאנחנו נכנסים לעידן חדש. שנים אנחנו מטיחים את ראשינו בקיר המו"מ פעם אחר פעם – ובאופן לא מפתיע הקיר אינו נשבר. הגיע הזמן לחשיבה חדשה. אני מבקש ממך לקיים דיון מהר ככל שאפשר על תוכנית חלופית (Plan B) על מנת להתחיל במהלך של החלת ריבונות ישראלית על האזורים ביהודה ושומרון שבשליטת ישראל – גוש אריאל, גוש עציון, עוטף נתב״ג, גוש עפרה-בית אל, גוש מעלה אדומים ועוד.

"באזורים אלו חיים כ400 אלף ישראלים ורק רבבות בודדות של פלסטינים. אזורים אלו מצויים בקונצנזוס לאומי רחב ויש להם משמעויות ביטחוניות, היסטוריות וערכיות עבור מדינת ישראל. מהלך זה ייעשה בדומה להחלת הריבונות על ירושלים בימי ממשלת אשכול וברמת הגולן בימי ממשלת בגין".

בעקבות דברי בנט הגיבה לבני בדף הפייסבוק: "שמעתי שבנט שלח מכתב לראש הממשלה שבו הוא מציע לספח את הגושים. התפתתי להגיד למה לא, לך על זה, אם להשתגע אז עד הסוף, תמשיך ככה עד שלא נוכל עוד לעשות הסכם ועד שנהפוך למדינה דו לאומית ונאבד את כל מה שיקר לנו. למה לא!

עוד היא כותבת: "בואו נהפוך את נערי יצהר לישראל הרשמית ונבודד עצמנו לדעת. לרגע שקלתי לתמוך ובתנאי שבנט יתחייב גם לבצע, לא רק לכתוב מכתבים כמו ילד מתריס שמקווה שההורים יציבו לו גבולות. אבל אחר כך נזכרתי שיש לי פה שני בנים. אז למרות הפיתוי, לא תודה. אני מבקשת לילדים שלנו עתיד ציוני וטוב יותר. ואגב, הפלסטינים מאוד ישמחו לדעת שבנט רוצה רק את הגושים ומוכן לותר על השאר

צפו בתוכנית ההרגעה מרשת היוטיוב

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. את מי זה אמור שכנע .???
  הערבים ? וודאי לא !
  העולם ? כמו הערבים …
  החילוני ? רוצה הכרה מהעולם ושלום עם הערבים- הוא מתנגד ..
  החרדים ? זה בכל מקרה תלוי בהחלטת גדולי תורה
  הדת"לים ? הם כבר משוכנעים שכל מה שבנט עושה קדוש ..

  ביזבוז משאבים …

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב