בנט הודיע: תומך בזאב אלקין

נפתלי בנט: "זאב אלקין הוא הבחירה הנכונה לציבור הירושלמי – איש לאומי בעל תפיסת עולם ימנית מובהקת, אשר פעל רבות למען עם ישראל"

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט, הודיע כעת על תמיכת המפלגה בשר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים. לסיכום הייתה שותפה סגנית ראש העיר, חגית משה, אשר עומדת בראשות רשימת 'הבית היהודי' למועצת העיר ירושלים.

בנט הסביר כי "ידידי זאב אלקין הוא הבחירה הנכונה לציבור הירושלמי – איש לאומי בעל תפיסת עולם ימנית מובהקת, אשר פעל רבות למען עם ישראל ומדינת ישראל לאורך שנותיו הרבות בזירה הציבורית. כשר לענייני ירושלים ומורשת פעל השר אלקין רבות לקידום מעמדה של עיר הבירה, ואני משוכנע כי ניסיונו הרב ישמש לו לעזר בהובלת העיר בשנים הקרובות".

עוד הוסיף בנט כי "אלקין הוא איש ימין אידיאולוגי אשר מאמין בשלמות הארץ ומחזיק בערכים זהים לאלו של הציונות הדתית, אשר חבריה מהווים ציבור רחב ומשמעותי בעיר ירושלים, ולכן הוא המועמד הטבעי להביע בו את תמיכתנו, לצד תמיכה מוחלטת שלנו ברשימת הבית היהודי בראשות חגית משה".

בנט אמר לסיום: "אין לי ספק שדווקא זאב, כמי שמבין את המורכבויות והאתגרים עמם מתמודדת העיר בשנים האחרונות, יידע להצעיד את ירושלים קדימה בהצלחה גם בעתיד. הבית היהודי מתייצבת לימינו ותפעל להצלחתו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.