בנט וליברמן בציר משותף נגד החרדים

צוות המשא ומתן של הליכוד קבע מרתון פגישות עם שלוש מפלגות: כולנו, יהדות התורה, וש"ס, במטרה להלחיץ את ציר ליברמן – בנט

בליכוד מאיצים את המגעים בין הליכוד לבין השותפות הטבעיות, צוות המשא ומתן של הליכוד קבע מרתון פגישות עם שלוש מפלגות: כולנו, יהדות התורה, וש"ס וזאת בכדי להגיע להסכמות עוד קודם שנתניהו יעלה לנשיא ויבקש ארכה של 14 יום להרכבת הקואליציה.

בליכוד מעבירים בכך מסר לישראל ביתנו ולבית היהודי שעליהן להתגמש או שתיבחן אפשרות לממשלת אחדות עם המחנה הציוני.

מחר צפוי ראש הממשלה לבקש מנשיא המדינה ארכה של שבועיים להמשך המו"מ.

נתניהו, עדיין אינו סוגר את הדלת לאפשרות של ממשלת אחדות עם המחנה הציוני. במקביל, מכחיש יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג, כי נועד עם ראש הממשלה בנוגע לאפשרות הצטרפות לקואליציה. "נתניהו מעדיף ורוצה ממשלת ימין. צרה אני לא מנהל משא ומתן משום צורה וסוג, לא בתקשורת, לא מול שליחים ולא באופן ישיר", הבהיר.

במערכת הפוליטית מעריכים כי אביגדור ליברמן ונפתלי בנט פיתחו ציר משותף. במסגרת המגעים בנט ויתר על תיק החוץ לליברמן, ובתמורה ליברמן יעזור לו להשיג תיקים אחרים ובעיקר ימנע מנתניהו להקים ממשלת אחדות.

המשמעות של הציר המשותף הובילו להסכמות בין בנט וליברמן בנושאי הגיוס, במהלך הפגישה עם ליברמן סוכם כי יועברו לידי ישראל ביתנו הסיכומים המוקדמים בין הליכוד ובין המפלגות החרדיות בנושאי דת ומדינה – ובעיקר בנושאי הגיור והגיוס. לה.

לנתניהו נותרו שבועיים ימים עד להרכבת הקואליציה, במידה ונתניהו לא יסיים עם הרכבת הממשלה עד לתחילת חודש מאי, יועברו סמכויות הרכבת הממשלה לידי חבר כנסת אחר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה שמפליא אותי אע"פ שלא הצבעתי לבנט את הצביעות החרדית: כשהם מנפנפים את בנט כאשר רוצה לעשות איתם קו מאוחד הם זורקים אותו {כי הרי מה שהם רוצים הוא להפיל אותו כמה שיותר, דהיינו החרדים נגד הבית היהודי!!!} אבל כשאין לו מה לעשות שהרי ביבי לא סופר אותו אז הוא עושה איזה קו מסויים עם ליברמן {שכבר החרדים עצמם אמרו שהם מוכנים לשבת עם ליברמן רק לא עם לפיד} אז צועקים חמס ושבנט נגד החרדים לזה קוראים באידיש גועל נפש!!!!

    שטויות |
    הגב
  2. בנט גרוע מלפיד, הוא אנטישמי ממנו ומחופש לדתי

    כיפה סרוגה |
    הגב