בנט חוזר להילחם לצד האח לפיד: "חברים אל תרדו נמוך, אם צריך אביא לכם דרגש"

אם היה נדמה שבנט מתחיל להראות סימני פירוד ופילוג בינו לבין אחיו לפיד, הרי שכנראה לפחות לבינתיים התבדינו, זאת לאחר שבנט מפרסם היום בדף הפייסבוק דברים נגד הלועגים על לפיד: "תפסיקו עם השטויות, בשעות האחרונות הפיצו ברשת "חשיפה": תמונה של שר האוצר נואם בפודיום שהוא עומד על דרגש. ואוו".

"התמונה צולמה במהלך ועידת רוה"מ בנושא שיויון לבני מיעוטים. מה הוא דיבר שם? מה החזון שלו? כיצד הוא מיישם אותו? כמה תקציבים הועברו לצורך כך? כל זה לא מעניין. מה שחשוב זה שהוא עומד על דרגש".

אז קודם כל גילוי נאות מגלה בנט: "אני לא יותר גבוה ולצערי גם פחות רזה משר האוצר (וגם עם הרבה פחות שיער). גם אני נאמתי על אותו פודיום בארוע והאמת היא שבקושי הגעתי למיקרופון".

בנט תיאר על מה שעשו הוא ולפיד בזמן האחרון לציבור הישראלי: "בתחילת השבוע שר האוצר ואני הבאנו לסיום המשבר עם המכללות הטכנולוגיות. האוצר גילה אחריות, מנהיגות וחזון לגבי החינוך הטכנולוגי של מדינת ישראל, המשרדים שלנו מכוילים להורדת יוקר המחיה כדי שיהיה יותר טוב לחיות פה במדינה".

בנט ממשיך לחלוק שבחים ללפיד: "שר האוצר עשה מהפכה בתפיסת הממשלה בתחום תקציב הביטחון, אנחנו מנהלים דיון אמיתי ונוקב בממשלה על תקציב הביטחון. טאבו שאיש לא העז לערער עליו שנים".

וסייג בדבריו, "זה לא בגלל שאני חבר שלו, אלא באופן כללי אני חייב לציין שהמתקפות הלא ענייניות עליו בתקופה האחרונה פוגעות – לא ביאיר לפיד – אלא ביכולת של מדינת ישראל לעשות שינוי בתפיסה בתחומים רבים, כפי שפירטתי. ושלא תטעו – יש בינינו גם ויכוחים אידיאולוגיים, עניינים ומקצועיים. והם לגיטימיים והכרחיים. בקיצור חברים אל תרדו נמוך, אם צריך אביא לכם דרגש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.