בנט חושש: "טראמפ נחוש להביא לדיל עם הפלסטינים" (הקלטה)

בראיון לגלי צה"ל התייחס בנט לביקורו של טראמפ בישראל: "טראמפ נחוש להביא ל'דיל' האולטימטיבי אבל עדיין לא ידוע מה יהיה טיב העסקה". האזינו.

על רקע הצהרתו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ כי הוא נחוש להביא לעסקה בין ישראל לפלסטינים, שר החינוך, נפתלי בנט, הביע חשש כי טראמפ אכן ינסה להחזיר את ישראל לשולחן המשא ומתן.

בנט  שוחח הערב (שלישי) עם ירון וילנסקי ויעקב ברדוגו  בגלי צה"ל, והגיב בפתח הראיון על דברי נשיא טורקיה ארדואן כנגד ישראל. "כבוד לאומי הוא חלק מהמרכיב של עוצמה לאומית, סברתי כשהצבעתי נגד העסקה עם טורקיה שארדואן הוא אותו ארדואן והוא לא ישנה את גחמותיו", אמר השר.

על כך שממשל טראמפ סימן את בנט כאיש למשא ומתן עם הפלסטינים הגיב בנט: "המדיניות שאני הטוותי היא לא נגד משא ומתן מדיני, אבל אני לא מוכן לתנאים מוקדמים ולא לוויתורים מוקדמים. אני סבור שצריך להתקדם בשלום אבל בקו של שלום כלכלי, זו הדרך להגיע ליציבות במזרח התיכון. טראמפ נחוש להביא ל'דיל' האולטימטיבי אבל עדיין לא ידוע מה יהיה טיב העסקה".

"יש לנו ממשלה טובה, בכל הפרמטרים המדינתיים אנחנו במצב טוב, אבל כמובן שיש לנו אבל גם לא מעט בעיות", המשיך השר והבהיר כי "אני לא שש לבחירות, זה רע למדינת ישראל. כי בסוף נתגלגל לפחות או יותר לאותו מקום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.