בנט: "ליברמן מוביל מדיניות שמאלנית וחלשה"

אחרי ההתקפה של שר הביטחון נגדו – נפתלי בנט משיב אש: "מדיניות ליברמן הפוכה ממה שמצפים מממשלת ימין"

יו"ר הבית היהודי וחבר הקבינט נפתלי בנט מגיב הבוקר למתקפה עליו אמש מצד שר הביטחון אביגדור ליברמן.

"המדיניות של שר הביטחון ליברמן היא מדיניות מאוד חלשה. הפוכה ממה שמצפים ממשלת ימין ושולחת מסר לחמאס להגביר את התעוזה. מתחילת הדרך הצגתי מדיניות הפוכה. יש לירות על כל משגר בלון תבערה", אומר בנט.

בנט הוסיף וטען כי "מי שאחראי על הביטחון הוא שר הביטחון ליברמן. מזה כחצי שנה אני אמרתי בצורה ברורה שהמדיניות שמוביל ליברמן היא מדיניות חלשה. ראש הממשלה הוא נתניהו והוא יהיה גם ראש הממשלה הבא. השאלה למי תהיה עוצמה פוליטית למשוך את ראש הממשלה. המדיניות מול עזה היא מדיניות שמאלנית. בסוף זה יוביל להתלקחות כוללת, המצב נהיה בלתי נסבל".

כזכור, בשיחה עם "ידיעות אחרונות" אמר אמש ליברמן, כי בנט מייצג את "הימין המשיחי והקנאי", החותר להקמת מדינה דו־לאומית עם מתן אזרחות ישראלית לרבבות פלסטינים.

"הבחירות הבאות יהיו בסימן מאבק בין ימין משיחי וקנאי ומול ימין ממלכתי ואחראי שאני מייצג", אמר ליברמן. "נפתלי בנט התחיל את קמפיין הבחירות שלו. הוא לא מדבר בכלל על חינוך. הוא מוכן להקריב את החינוך ואת הביטחון כדי להרוויח מנדט אחד. מזל שהוא לא מאשים אותי בהתחממות כדור הארץ.

"האסטרטגיה שלו היא לתקוף אותי בכל הזדמנות. בהתחלה אמרתי שאני לא מתכוון להתעסק איתו, האיש לא קיים, עשיתי לו DELETE. אבל כשהוא עושה שימוש בביטחון המדינה לצרכים פוליטיים צריך להסביר מה האיש הזה מייצג".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.