אם יהיה תהליך מדיני – נפיל את הממשלה (ראיון)

שר החינוך נפתלי בנט תוקף את נתניהו וליברמן שתומכים בפתרון שתי המדינות ואת הקריאה לפתיחת תהליך מדיני. "נפיל את הממשלה על כל דבר שיוביל לחלוקת ארץ ישראל ולהקמת מדינת פלסטין, נילחם נגד זה", מבהיר בשיחה עם רינה מצליח { בנט מאיים}

בצל הדיבורים על מגעים  מדיניים, שר החינוך נפתלי בנט  תוקף את  נתניהו וליברמן שתומכים בפתרון שתי המדינות ואת הקריאה לפתיחת תהליך מדיני. "נפיל את הממשלה על כל דבר שיוביל לחלוקת ארץ ישראל ולהקמת מדינת פלסטין, נילחם נגד זה", מבהיר בשיחה עם רינה מצליח בתוכנית "פגוש את העיתונות".

 צפו באדיבות רשת

"לא תקום פה מדינת פלסטין, אעשה הכול כדי למנוע זאת", אמר בנט. "אנחנו בממשלה שבקווי היסוד שלה אין מדינת פלסטין. כל עוד אנחנו פה, לא תקום מדינת פלסטין על כביש 6, חמש דקות מכפר סבא, לא יחלקו את ירושלים".

 

בנט רמז על החילוקי דעות עם נתניהו. "זה לא סוד שיש מחלוקות", אמר, "לא צריך לוותר על סנטימטר אדמה, אני לא מבין מה הדיבורים האלה. אין לי בעיה עם ועידה אזורית אם היא מסתכלת על דברים יותר רחבים".

בנט הוסיף כי כי לא יתנגד לכניסת מפלגת המחנה הציוני לממשלה, "אני לא מחרים את המחנה הציוני, צריך להרחיב את הממשלה", אמר. "הייתה פה ממשלה מקרטעת ואני מוכן להכניס כל מפלגה כל עוד העקרונות של הממשלה לא משתנים".ט".

 

מהליכוד נמסר בתגובה כי "מדובר בעוד תרגיל יחסי ציבור אופייני מבית היוצר של בנט. בנט יודע היטב שראש הממשלה נתניהו עומד כחומה בצורה נגד חזרה לקווי 67' וחלוקת ירושלים, מנסה לנכס לעצמו את הקווים האדומים שהציב נתניהו ומציג אותם כתכתיבים כביכול לראש הממשלה. זאת מצגת שווא".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.