החרדי הסית – בנט הרגיע: "תלמדו 5 יח"ל" (הקלטה)

בעקבות דברי ההסתה: שר החינוך, נפתלי בנט, עלה לשידור בגלי צה"ל והבהיר הבוקר "לראשונה אנו נכנסים עם רגל בדלת כדי שבחינוך החרדי ילמדו אפילו 5 יח"ל. אם תהיה פוליטיקה, אף ילד לא ילמד". { עימות בשידור}

בשידור חי התעמת שר החינוך בנט עם חרדי שדרש לשלב את לימודי הליבה במוסדות החרדים.

יחיאל, חרדי מבני ברק עלה לשידור בגלי צה"ל והתחיל להוציא את הכביסה המלוכלכת של  הציבור החרדי בשידור. יחיאל סיפר כי החרדים בבני ברק חיים מחלוקות של "לחם וחלב" וכי הוא לא מוכן  שילדיו ימשיכו לחיות כך.

בעקבות הדברים של יחיאל, שר החינוך, נפתלי בנט, עלה לשידור בגלי צה"ל והבהיר הבוקר (ראשון) עם ניב רסקין  כי "אף ילד לא היה מתחיל ללמוד ליב"ה בגלל החוק של לפיד ופירון, שהם דחו לשנת 2018 כי הם הבינו את מה שאני אומר".

בנט הדגיש בשידור, "גם עוד לפני יאיר לפיד, 90% מהילדים החרדים למדו ליב"ה, אלא שהרמה לא הייתה מספקת", סיפר השר וחשף , "לראשונה אנו נכנסים עם רגל בדלת כדי שבחינוך החרדי ילמדו אפילו 5 יח"ל. אם תהיה פוליטיקה, אף ילד לא ילמד".

על הדו"ח על מבצע צוק איתן אמר בנט: "את המציאות אי אפשר לשנות בדיעבד. קראתי את הדו"ח – הוא מקצועי ואמין. מציע לחכות לפרסומו. אמרתי את המציאות אחורנית אי אפשר לשנות אבל יש לי אמון מלא במבקר המדינה ובמקצועיות שלו. אני סומך את ידי ב-100% על הממצאים שהוא יביא".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חברי הכנסת החרדים הם או פרייארים או מזרוחניקים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב