בנט מחריף את הטון: "נלחם גם מחוץ לממשלה"

הולכים לבחירות? יו"ר הבית היהודי שיגר איום ברור לראש הממשלה נתניהו. "אני אמשיך להילחם ולהגן על חיילי צה"ל, ותושבי עוטף עזה מכל מקום שבו אני אהיה, בממשלה או מחוצה לה".

המתיחות בין בנט לראש הממשלה עולה שלב: השר נפתלי  בנט התייחס היום (ראשון) לסערה הפוליטית  ושיגר איום  ברור לראש הממשלה נתניהו. "אני אמשיך להילחם ולהגן על חיילי צה"ל, ותושבי עוטף עזה מכל מקום שבו אני אהיה, בממשלה או מחוצה לה", אמר בנט במהלך ביקור משותף עם נשיא המדינה בבי״ס הימלפרב בירושלים

"לפני עשר שנים נשלחתי יחד עם אלפי לוחמים אל מלחמת לבנון השנייה על ידי קבינט שלא הכיר את המטרה ולא ידע על מה הוא מצביע", אמר בנט. "אני נשבעתי כשיצאתי ממלחמת לבנון שלא אתן לדבר כזה לקרות שוב. לצערי גם לפני שנתיים, בצוק איתן, הקבינט היה ממודר ולא הכיר את נושא המנהרות עד שאני הבאתי את זה לידיעתם ב-30.6 וכך גם את פתרון הבעיה".

הבוקר הבהירה גם שרת המשפטים איילת שקד, בראיון עם אסף ליברמן בתכנית "בוקר טוב ישראל", כי בנט לא יוותר על הדרישה למזכיר צבאי בקבינט,  "נצביע נגד מינוי ליברמן לשר הביטחון גם אם זה יוביל לבחירות", אמרה שקד. "אנחנו לא חושבים שזה צריך להגיע לכך, אבל זו אפשרות".

 האזינו לדברי השרה שקד. 

בכיר בליכוד הגיב לאיומים של השרה שקד ( אם לא נקבל את מה שדרשנו נלך לבחירות)והזהיר: "הרטוריקה של איילת שקד בשמו של בנט מסלימה את המצב", אמר בכיר בליכוד.

אותו בכיר ציין כי "בנט רוצה להביא את נתניהו לכדי התקפלות וזה לא יקרה. נכון שהמסר של בנט 'לא ג'ובים אלא חיי אדם' מכניס אותנו לצרה, למרות שזה רחוק מהאמת, אבל אם צריך נלך לבחירות, הוא לא מאיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.