בנט מעודד את הלוחמים: "זה לא נגמר"

על רקע הביקורת מצד לוחמי צה"ל בעזה על הנסיגה החד צדדית מעזה, יו"ר הבית היהודי וחבר הקבינט נפתלי בנט מעודד את החיילים בסטטוס בפייסבוק

בשעה שמערכת  הפוליטית סוערת סביב היציאה מעזה, יו"ר מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט מעוד את הלוחמים בדרום וכותב בדף הפייסבוק: "תרימו את הראש חיילים, בכל מקום שאתם: זה לא נגמר". מבטיח בנט
אלה הרגעים שבהם קיימת הסכנה לשאננות, לנפילת מתח, לירידה בדריכות.

בנט קורא לחיילים, תשמרו אחד על השני. תהיו דרוכים. אל תנוחו לרגע. זה לא נגמר". הוא כותב.
זה הזמן לאחדות ולגיבוי כשחיילינו נמצאים עוד מעבר לקווי האוייב ומסכנים את חייהם בשבילנו.  הוכחתם גבורה, נחישות, חתירה למגע ורעות. אתם דור לוחמים שמביא כבוד למורשת הגבורה של עם ישראל.
אנחנו אוהבים אתכם וגאים בכם. על הכל נדבר, כשיהיה הזמן לדבר.

לסיום  הוא כותב: "צריך להרים את הראש ולהמשיך הלאה.  זה לא נגמר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בנט זה בכלל לא נגמר!!! הצניעות צריך תיקון גדול וחזק ואז אלוקים יעזור לנו…………

  כעת באתי להתחנן בפני הנשים החרידות ההולכות בבגדים צמודים וצרים וגם קצרים ומושכות את עיני האנשים את הבחורים ואברכים וכו' ומביאות אותם שלא במודע לידי החטא החמור ביותר. והן נודע מה שכתבו חז״ל שכל אשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה, וכן להפך ח"ו . והאם בדור אשר כזה שבעוונותינו הרבים רבים וטובים נופלים ויוצאים מדרך הישרה , ואסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל, חיילים מתים, תינוקות מתים בעריסותיהם, אמהות צעירות מסתלקות בחטף ומניחות יתומים ועוללים רכים, אנחנו ממש ערב הגאולה! תתחילו לפחד! העל אלה גם לא נבכה וגם לא נעשה חשבון נפש? "הָסִירוּ אֶת אֱלֹהֵי הַנֵּכָר אֲשֶׁר בְּקִרְבְּכֶם וְהַטּוּ אֶת לְבַבְכֶם אֶל ד' אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל!

  "תודה לקל הבורא עולם, על כל הניסים, כולנו קוראים תהלים כל יום, גם יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, את תפילת "אחינו" וכן פרקי התהילים כ" פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. נקוה שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות, וכולם ישובו לביתם בקרוב.

  "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים" כך מתריע הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א. בשיחה נדירה אותה מסר הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה בבית המדרש תלמידי ישיבת פוניבז' צעירים בעיר.

  פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא רק לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט, כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל הי"ד שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים ז"ל שהם מזרע עמלק.על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה, להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות. "וכיון ועיקר כוחו של השלטון הזה זה הצבא", וכפי שהתבטא אותו רשע (ראש הממשלה דאז דוד ב.ג. שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב בכל כוחינו, שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי.

  התפילה שצריכה להיות עליהם היא רק על פי גדרי התורה. כפי שהעידו מהסטייפלר זצ"ל שאמר שהתפילה עליהם צריכה להיות רק מכיון שיש שם לפעמים גם "ערליכע יידן" (יהודים הגונים. מ.ו.). "כל שיקולי המנהיגים שלהם אינם טהורים", ובודאי אינם על פי תורה ומתוך זלזול בחיי אדם. ואשר לחיילים, כבר פסק החפץ חיים ז"ל, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אף על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך, ולכן אין חיוב להתפלל עליהם (על חיילים-כופרים). אמנם אם נהרגים על קידוש השם יש להם שכר רב".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב