"מיליוני יהודים מתבוללים לא אוותר עליהם"

השותף הקואליציוני של המפלגות החרדיות אינו נרתע לפזם זמירות בזכותם של הקונסרבטיבים ובכך הוא מצית את הגזרה עם המפלגות החרדיות. כשהתגובות לא פסקו בנט סירב להתנצל והבהיר בציוץ נוסף כי הקשרים עם הרפורמים ענפים מתמיד, "נו, באמת. מיליוני יהודים מתבוללים. אסון בקנה מדה היסטורי. האם אתם רוצים לוותר עליהם? אחבק כל יהודי. זוהי חובתנו". {בנט לא מתנצל}

 יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט  מתקרב לקונסרבטיבים: השותף הקואליציוני של המפלגות החרדיות  אינו נרתע  לפזם זמירות  בזכותם של הקונסרבטיבים ובכך הוא מצית את הגזרה עם המפלגות החרדיות.

בנט צייץ לפני כשעה קלה בדף הטוויטר שלו  וכתב: "מפגש עם תלמידי בית הספר הקונסרבטיבי הנפלא ״סולומון שכטר״ בניו יורק. כמה אהבת הארץ, כמה אהבת יהדות".

התגובות לא איחרו לבוא, ויו"ר הבית היהודי בנט הגיב לסערה שחולל במו פיו וצייץ: "אתמול ביקרתי בבית ספר אורתודוקסי ומחר אני פוגש את רבני כל הזרמים. אני שר התפוצות של כל היהודים. של כו-לם". הבהיר בנט  לעוקבים הרבים בטוויטר.

 

לאחר כמה שעות, כשהתגובות ברשת לא פסקו, בנט סירב להתנצל והבהיר בציוץ נוסף כי הקשרים עם הרפורמים  ענפים מתמיד, "נו, באמת. מיליוני יהודים מתבוללים. אסון בקנה מדה היסטורי. האם אתם רוצים לוותר עליהם? אחבק כל יהודי. זוהי חובתנו".  אמר בנט והכעיס שוב את העוקבים החרדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.