בנט נגד קטאר: "מממן טרור לא יכול להשתתף באבל" (וידאו)

בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 מתח השר נפתלי בנט ביקורת חריפה על הנציגות הפלסטינית והקטארית בעצרת הזיכרון בפריז. "מי שעומד מאחורי טרור לא יכול לבוא אחר כך ולהשתתף באבל על אותו טרור עצמו", אמר בנט

שר הכלכלה נפתלי בנט נפגש היום (ראשון) עם חברי תנועת בני עקיבא בפריז וגינה את השתתפות אבו מאזן וקטאר בעצרת הזיכרון: "זו צביעות של אותם קטארים וערבים שמממנים טרור לבוא ולהפגין כאילו נגד הטרור. אני לא מקבל את זה".

באדיבות רשת

"מי שעומד מאחורי טרור ומי שמממן טרור ומי שמעודד טרוריסטים בישראל ללכת ולרצוח יהודים –  הוא לא יכול לבוא אחר כך ולהשתתף באבל על אותו טרור עצמו, כי טרור בפריז הוא לא שונה מטרור בתל אביב ולא שונה מטרור באיתמר", טען בנט. "כשרוצח אסלאמיסטי רוצח את משפחת פוגל באיתמר, כשאבו מאזן מממן טרוריסטים שאחר כך הולכים ומתפוצצים בתל אביב זה לא שונה מאותם טרוריסטים בפריז".

בנט הדגיש כי הגיע לטקס בפריז "לא בשביל לפגוש אותם, אלא כדי לפגוש אתכם, האחים והאחיות שלי, ואני אומר לכם – אנחנו מחכים לכם בארץ ישראל". עוד בטרם פגישתו עם נציגי תנועת בני עקיבא, סייר בנט בזירת הפיגוע: השר הדליק נרות לזכר הנרצחים ליד ההיפר-כשר, דיבר עם תושבים יהודים ושאל לשלומם, ולאחר מכן סקר את זירת הרצח וספר את חורי הכדורים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.