בנט על המפגש עם המשפיעים: "אנשים איכותיים וערכיים"

חברי קבוצת הוואטספ 'המשפיעים' התכנסו אתמול (שלישי) לארוחה מיוחדת באולמי שרתון סיטי טאואר ברמת גן, אורח הכבוד היה שר החינוך נפתלי בנט

כפי שדיווחנו לראשונה ב"אקטואליק", חברי קבוצת הוואטספ 'המשפיעים' התכנסו אתמול (שלישי) לארוחה מיוחדת באולמי שרתון סיטי טאואר ברמת גן, אורח הכבוד היה שר החינוך נפתלי בנט.

מי שאירגן את הערב הוא מנהל הקבוצה, אבי מימרן, שלדברי חבר בקבוצה נמצא בקשרי עבודה עם השר, על רקע עזרתו של השר למוסדות לחינוך מיוחד אליהם קשור .

חבר בקבוצה, שמותח ביקורת על המהלך, כתב לנו: "הסיפור הגדול הוא העובדה שהערב זהו ליל ה-30 למרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, ובעוד שבביהכנ"ס לדרמן בבני ברק ייערך ההספד המרכזי אליו נשואות כל עיני העולם היהודי, חברי 'המשפיעים', ביניהם מקורבי הגראי"ל זצ"ל יחגגו עם שר החינוך".

באירוע השתתפו בין היתר העיתונאים: אבי מימרן, שמעון בריטקופף, משה גלסנר, בצלאל קאהן, יענקי ביכלר, יצחק נחשוני, מני גירא, ועוד.

שר החינוך נפתלי בנט שהיה אורח הכבוד הגיב בטוויטר על המפגש של המשפיעים:  "אמש פגשתי את בכירי התקשורת החרדית. אנשים איכותיים וערכיים. שיח עומק מרתק על השונה והדומה. המפריד והמאחד. הסכמנו על לא-מעט דברים. הידע האישי שלי לגבי עולמם אינו מספיק. עליי ללמוד עוד. הם אינם עוד מיעוט קטן אלא קבוצה גדולה ומשמעותית בחברה הישראלית. היה ערב אופטימי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.