בנט פותח דף חדש: "איציק זהבי, יפעל בשיתוף פעולה עם הציבור החרדי"

שר החינוך, נפתלי בנט, ביקר הבוקר (שלישי) בבתי ספר של החינוך החרדי בעיר יבנה והבהיר כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם הציבור החרדי . על מנהל  המחוז החדש, איציק זהבי, אמר בנט "זהבי יפעל ברוח זו, ואני משוכנע שיצליח בכך. אנחנו פותחים דף חדש במערכת היחסים בין מערכת החינוך לבין הציבור החרדי". { סערת המחוז החרדי}

למרות סערת המחוז החרדי: שר החינוך, נפתלי בנט, ביקר הבוקר (שלישי) בבתי ספר של החינוך החרדי בעיר יבנה והבהיר כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם הציבור החרדי

"לצערי, בשנים האחרונים היתה אווירה לא תמיד אוהדת לציבור החרדי, אבל העידן הזה נגמר", הבהיר בנט והמשיך. "אני מעוניין שהציבור החרדי ומוסדות החינוך המפוארים שלו ירגישו שווי זכויות, ולא מקופחים. המדיניות שלי בעניין הזה ברורה: מגיע לילדי החינוך החרדי שוויון".

בסיור השתתף סגן שר החינוך מאיר פרוש, מנכ"ל רשת החינוך העצמאי הרב אליעזר סורוצקין ומנהל המחוז החרדי איציק זהבי.

הסיור נפתח בפגישה של השר עם הרב אליעזר סורוצקין ולאחר מכן יצאה הפמליה לסיור במוסדות החינוך ברחבי העיר.

הסיור התנהל ברוח טובה, בסיומו אמר השר בנט "אני רואה פה מערכת חינוך מקסימה, ומוקסם לראות את הדברים הנפלאים שעושים כאן. אני מודע למתיחות הרבה שנוצרה בין משרד החינוך למגזר החרדי בעקבות הקדנציה הקודמת.

"זה לא סוד שהשקפת עולמי אינה זהה למה שנעשה בקדנציה האחרונה במשרד החינוך". עקץ בנט את קודמו בתפקיד פירון.

בנט התייחס לסערת המחוז החרדי ואמר כי "מנהל המחוז החדש, איציק זהבי, יפעל ברוח זו, ואני משוכנע שיצליח בכך. אנחנו פותחים דף חדש במערכת היחסים בין מערכת החינוך לבין הציבור החרדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.