בנט חובר לדרעי? להקים בלוק חוסם

עו"ד בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) טוען כי "נפתלי בנט פנה לאריה דרעי בכדי להקים בלוק ובכך להכריח את נתניהו להקים מפלגת ימין חרדים"

לאחר שיו"ר שס אריה דרעי הצהיר קבל עם ואולפן  כי לא ישב עם השמאל בקואליציה, גוברת ההערכה במערכת הפוליטית כי ש"ס תכנס לממשלת אחדות עם המחנה הציוני, כאשר אלי ישי ישאר מחוץ לקואליציה.

בריאיון לעיתונאי רונן כץ ברדיו החרדי 'קול ברמה', אמר עו"ד בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) כי "נפתלי בנט פנה לאריה דרעי בכדי להקים בלוק ובכך להכריח את נתניהו להקים מפלגת ימין חרדים". סמוטריץ' טוען כי "אין אף חוק לרעת הציבור החרדי שנחקק בקדנציה האחרונה".

נפתלי בנט הביע חשש כי נתניהו יותיר אותו מחוץ לקואליציה, ולשם כך הוא פנה לדרעי בכדי לסגור דיל שיותיר את שתי המפלגות בתוך הקואליציה של נתניהו.

סמוטריץ' התייחס להאשמות מצד החרדים על תמיכתם בחוק הגיוס ואמר: כי "גם חוק הגיוס הוא החוק הכי רך שאפשר להוציא במסגרת הנוכחית, אני משתדל מאוד לעזור לעולם התורני, אנחנו נלחמנו מאוד קשה על עולם התורה התורני".

על בית המשפט  הוא אמר: "בני בגין הפך את הבית המשפט העליון לקדוש, בית המשפט נהנה מכוח חסר פרופורציה אין תקדים כזה באף מדינה, בתחום הזה לא ניתן לסמוך על הליכוד".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נראה לי שדרעי עושה בלוק טכני עם בנט, כדי להשאיר את ישי בחוץ.

  אבל ה' ומרן בשמיים עוזרים לישי, ויושב בשמיים ישחק למו.

  בסוף נתניהו ישאיר את דרעי בחוץ, ויכניס את ישי בפנים.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. נו ברור ישי המקליט לא יעבור את אחוז החסימה לכן אין מה לדון איתו

  טכנאי הקלטה |
  הגב
  • אם תמשיך לקחת את החומר הזה – איך תהיה טכנאי?

   לטכנאי המלעון |
   הגב