"בנט רוצה לקפל את נתניהו – זה לא יקרה"

בכירבליכוד מגיב למתקפה של שקד, כי "בנט רוצה להביא את נתניהו לכדי התקפלות וזה לא יקרה. נכון שהמסר של בנט 'לא ג'ובים אלא חיי אדם' מכניס אותנו לצרה, למרות שזה רחוק מהאמת, אבל אם צריך נלך לבחירות, הוא לא מאיים".

המשבר בין בנט לנתניהו הולך ומחריף:  בכיר בליכוד הגיב לאיומים של השרה שקד (אם לא נקבל את מה שדרשנו נלך לבחירות) והזהיר: "הרטוריקה של איילת שקד בשמו של בנט מסלימה את המצב", מאיים בכיר בליכוד לחדשות 2.

אותו בכיר ציין כי "בנט רוצה להביא את נתניהו לכדי התקפלות וזה לא יקרה. נכון שהמסר של בנט 'לא ג'ובים אלא חיי אדם' מכניס אותנו לצרה, למרות שזה רחוק מהאמת, אבל אם צריך נלך לבחירות, הוא לא מאיים".

הבוקר הבהירה שרת המשפטים איילת שקד, בראיון עם אסף ליברמן בתכנית "בוקר טוב ישראל", כי בנט לא יוותר על הדרישה למזכיר צבאי בקבינט ומפלגתו לא תהסס לנקוט בצעדים ההכרחיים. "נצביע נגד מינוי ליברמן לשר הביטחון גם אם זה יוביל לבחירות", אמרה שקד. "אנחנו לא חושבים שזה צריך להגיע לכך, אבל זו אפשרות".

 

"אם מתייחסים לנושא המנהרות ב'צוק איתן' ורואים מה כתוב בעיתונים, אז כל נושא המנהרות לא הובא בזמן לקבינט, בנט הוא שהעלה את הנושא ולא כך צריך להיות", הסבירה שקד. "אם אנחנו חברי קבינט ועלינו האחריות בזמן מלחמה, אז אנחנו צריכים לקבל את התמונה המלאה ואת כל המידע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.