בנט תומך בנתניהו ומחזק את ידיו בחקירת הצוללות

בנט מחזק את נתניהו: ."אין לי ספק שראש הממשלה נהג בעניין זה על פי כללי הדין ואני מעניק לו גיבוי מלא, ומשוכנע, על לי כל הידוע לי כרגע, שלא נפל כל פגם בהתנהלותו"

 

אני מבקש לומר מכאן כחבר קבינט שתמך בה עסקת הצוללות כי למיטב ידעתי  והבנתי – כל המניעים באישור העסקה גיבושה וקידומה על ידי ראש הממשלה והקבינט היו מניעים ביטחוניים בלבד.  אין לי ספק שראש הממשלה נהג בעניין זה על פי כללי הדין ואני מעניק לו גיבוי מלא, ומשוכנע, על לי כל הידוע לי כרגע, שלא נפל כל פגם בהתנהלותו.

לאור הידיעות השונות בתקשורת הישראלית והזרה על מגעים בעניין כופות החיילים – אין בכוונתי להתייחס לפרטים אלא להביע את עמדתנו העקרונית והההחלטית  כמובילי הימין הלאומי בממשלה.

ככל שהדבר יעלה לדיון בדרג המדיני אני יכול להודיע מכאן:

ביטחון אזרחי ישראל וחייליו מחייב אותנו להצביע בקבינט נגד שיחרור מחבלים תמורת מידע, תמורת גופות חיליים משום שאת הבנים יש להחזיר לא בעסקה אלא בהתקפה. כלומר בהגברת הלחץ על חמאס בעזה ומחבליו בבתי הכלא שבישראל.

לא בשחרור רוצחים אלא ביד תקיפה כלפי הרוצחים. הגיע הזמן להפוך את המשוואה, החזקת חילים חטופים מנכס מנטל

כשהם מחזיקים בגופות חיילינו כל יום יהיה קשה מקודומו,  אני מקווה ששרי הליכוד והימין יאמצו את עמדנו העקבית בסוגייה משום שוויתורים יעודדו חטיפות וכך גם קבעה הוועדה שדנה בנושא".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.