בנט תוקף את לפיד: אתה מוכן לוותר על ירושלים?

יו"ר הבית היהודי יוצא למתקפה חריפה כנגד האח לשעבר, אז אתה מוכן לוותר על ירושלים? לתת לחמאס להפוך את רמאללה לעזה?":עקץ בנט את לפיד.

לאחר נאום בר אילן של לפיד: יו"ר הבית היהודי יוצא למתקפה חריפה כנגד האח לשעבר, אז אתה מוכן לוותר על ירושלים? לתת לחמאס להפוך את רמאללה לעזה?":עקץ בנט את לפיד.

 

בנאום, קרא לפיד להיפרד מהפלסטינים – ולשלב כוחות עם מדינות ערב המתונות באזור – קריאה שמזכירה את היוזמה הסעודית משנת 2002, במסגרתה ייחתם הסכם שלום עם הפלסטינים ומדינות הערב המתונות – מה שהוביל לשלל מתקפות על לפיד מימין ומשמאל. "לפיד ידידי, ברכותיי על כך שגילית את היוזמה הסעודית. באמת זה יפה בעיניי", כתב בנט בעמוד הפייסבוק שלו, "אבל כמה שאלות קטנות: אז אתה מוכן לוותר על ירושלים? אתה מוכן לוותר על השליטה הבטחונית ביו״ש? אתה מוכן לתת לחמאס להפוך את רמאללה לעזה? אתה בעד לפנות מאות אלפי ישראלים מבתיהם? אתה בעד לפנות את מעלה אדומים ואת תושבי הבקעה, ולחזור לקווי 67? כי זו המשמעות של היוזמה הסעודית".

 

"אבל גם אם נתעלם מהסכנה הביטחונית העצומה שיש ביוזמה הסעודית, יש עוד בעיה קטנה, באמת שולית לגמרי עם היוזמה הזו: הפלסטינים לא מקבלים אותה. וגם לא יקבלו", חידד יו"ר הבית היהודי, שהאשים את לפיד שהצטרף היום לשמאל הישראלי.

 

"אה כן, גם שכחתי איזה עניין קטן ביוזמה הסעודית, 'זכות השיבה', אתה יודע. נחליק את זה", סיכם בנט ותהה: "היוזמה הסעודית? באמת יאיר?! שלא נשכח שעם לא יכול להיות כובש בארצו. גמר חתימה טובה לך, אח יקר".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.