בניגוד להוראות רבני דגל – פינדרוס הצביע לצברי

למרות שרבני דגל התורה הורו הבוקר להצביע לפרוש – יצחק פינדרוס איש דגל התורה  תועד כשהוא מצביע עבור ברק צברי מועמד ספרדי עצמאי שמסוכסך עם הליטאים.

למרות שרבני דגל התורה הורו הבוקר להצביע לפרוש – יצחק פינדרוס איש דגל התורה  תועד כשהוא מצביע עבור ברק צברי מועמד ספרדי עצמאי שמסוכסך עם הליטאים.

מוקדם יותר – ראשי ישיבת סלבודקא הגאון הגדול רבי דוב לנדו שליט"א והגאון הגדול רבי משה הלל הירש הירש שליט"א בהנחיה חד משמעית למצביעי דגל התורה באלעד, להצביע עבור הרב ישראל פרוש לראשות העיר. גם הגר"ר גפן שליט"א מראשי ישיבת תורה בתפארתה פרסם מכתב מיוחד בו הוא מוסיף כי זו גם דעתו של ראש הישיבה מרן הגרי"ג הירש שליט"א.

בשיחה שפורסמה בה נשמע הגאון הגדול רבי משה הלל הירש שליט"א בשיחה עם נכדו של הגאון הגדול רבי דוב לנדו שליט"א, אומר הגרמ"ה לפרסם כי "היות שיש חשש סכנה שאם דגל לא יצביעו עבור פרוש אז צברי ייכנס, אז צריכים להצביע עבורו. גם רבי דוב וגם אני מורים כך"

במכתב שפרסם כאמור הרב גפן הוא כותב כי "לאור החשש לגורל עתיד עירינו הנני להודיע מה שנמסר לי ממרנן ורבנן הגאון הגדול ר' דוב לנדא שליט"א והגאון הגדול ר' משה הלל הירש שליט"א שחובה גמורה להצביע לראשות העיר עבור עבור הרב ישראל פרוש, והורו לפרסם כן בשמם לציבור והי"ת יעזרנו תמיד לקדש ש"ש וישים שלום בגבולינו".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שקרנים

  צודק 100%.כל מה שקשור לשס שונאים כאן אתר מוטה ומטעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  שרה |
  הגב
 2. תביעת דיבה נגד האתר כאן

  אתם שוב ושוב משקרים! תמחקו את הכותרת השקרית הזאת!

  שקרנים הייתם! שקרנים נשארתם "כמו פעם"! |
  הגב
 3. כותרת שיקרית! פינדרוס יכול לתבוע אתכם על הוצאת דיבה!

  תתנצלו! ותמחקו! או תביעת דיבה!

  שקרנים הייתם שקרנים נשארתם "כמו פעם"! |
  הגב