בניזרי: "אני אהיה שופרה של ש"ס ב'יום ליום'"

יממה לאחר שהחליט לשמש כעורך 'יום ליום' מבהיר הרב שלמה בניזרי בראיון לרשת ב': "קיבלתי את התפקיד בשביל הפרנסה שלי, לא כדי לפגוע בתנועת ש"ס שיקרה לליבי" – האזינו

הח"כ לשעבר שלמה בניזרי ישמש כעורך הראשי של עיתון 'יום ליום'.

בניזרי ששימש כח"כ בש"ס, משדר כבר כמה שנים את תוכניתו 'חד וחלק' ברדיו 'קול ברמה' שזוכה לפופולריות רבה ולעדנה בקרב המאזינים.

בראיון לקלמן ליבסקינד ברשת ב' אומר בניזרי כי הוא לקח את התפקיד קודם כל "כדי לקדם את הכיס שלי", לדברי בניזרי, "אני כבר חמש שנים לא עובד ומי שמחתן ילדים צריך למצוא עוד מקור פרנסה". הוא הדגיש  "היו לי הרבה הצעות, נכוותי רבות בפוליטיקה ולא לקחתי כל הצעה".

‏השר לשעבר שלמה בניזרי הרגיע את ראשי ש"ס באומרו כי: "אני אהיה שופרה של ש"ס. אני אמשיך להיות נאמן לש"ס ולקחתי את התפקיד בידיעה שאני תומך בש"ס למרות שיש לי הרבה ביקורת על ההתנהלות שלה המפלגה". על החקירה של דרעי אמר בניזרי  כי, "כואב לו על החקירה,זה פוגע במפלגה, ליבי ליבי על אריה".

כשנשאל האם הוא התייעץ עם דרעי לגבי התפקיד החדש השיב בניזרי "אני אדם עצמאי ולא חייב לשאול אותו רשות לפני, אם הוא רוצה לדבר איתי בשמחה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק זה מה שחסר לש"ס עוד מושחת

    חחחחחחחח…לא יאומן כל משוחררי הכלא חוזרים שוב פעם לש"ס.חברים נתפסתם בגנבות ושחיתות אנא מכם תפסיקו לבייש אותנו ואת המפלגה שמרן הקים ופשוט תתנדפו לחפש שחיתויות במקום אחר

    יעקב |
    הגב