בניזרי ביקש מנשיא המדינה למחוק לו את הקלון

בניזרי פנה לנשיא ריבלין וביקש לקצר 3 שנים מתקופת הקלון שלו. אם בקשתו תאושר בניזרי יוכל לחזור לפעילות ציבורית. הסיבה לבקשה: עד המדינה היחיד בפרשה משה סלע הודה ששיקר ויצא דובר אמת בפוליגרף

 

'ידיעות אחרונות' חושף הבוקר כי בניזרי פנה לנשיא ריבלין וביקש לקצר 3 שנים מתקופת הקלון שלו. אם בקשתו תאושר בניזרי יוכל לחזור לפעילות ציבורית. הסיבה לבקשה: עד המדינה היחיד בפרשה משה סלע הודה ששיקר ויצא דובר אמת בפוליגרף.

עורך דינו של בניזרי כתב בבקשה: "מרשי עבר 16 שנים עינוי דין וסבל נוראי. הוא נכנס לכלא בהכנעה וקיבל את הגזרה משמיים. סלע אמר לתקשורת: שיקרתי בביהמ"ש כדי להפיל את שלמה. הנחו אותי מה לומר".

כזכור לפני מס' חודשים בעין הסערה סביב חקירותיו של ראש הממשלה נתניהו, ועדי המדינה הרבים שהצטרפו לתיקים נגדו, חשף עד המדינה בפרשת בניזרי כי שיקר, בעקבות כך נוצר רעש תקשורתי גדול ועד המדינה אף בדק עצמו בפוליגרף

לפני כמה חודשים פרסמנו כאן באתר 'אקטואליק' על המפגש בין השניים, שהתקיים ברדיו ירושלים ולווה על ידי ערוץ 2, שם הבין בניזרי כי העוול שנעשה לו לא ינוקה עד אשר ימחק קלונו.

ואכן, כמו שפורסמנו אמש הגיש בניזרי את הבקשה על ידי עורך דינו יהורם מלכה , שר הבריאות לשעבר שהורשע בשלהי שנת 2009 וסיים לרצות את עונשו בשנת 2012, לבקש מנשיא המדינה למחוק לו את אות הקלון שהוצמד לו ולאפשר לו להיות נקי מכל רבב.

צעד זה יוביל לכך שבניזרי יוכל לחזור לחיים הפוליטיים באופן מיידי ללא המתנה לסיום שבע שנות הקלון. למרות שאמר בעבר כי אין בכוונתו לחזור לפוליטיקה, נראה שהפעם הוא נחוש לעשות זאת גם אם לתקופה קצרה, נוכח הנסיבות שיגרמו לניקוי שמו לחלוטין.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.