בניזרי במתקפה על גואטה: "צריך לצאת ברחוב ולזעוק על חילול ה'"

בניזרי תהה במהלך השידור כיצד גואטה הולך לרדיו ממלכתי ומדבר כך, "זה נותן לתועבה לגיטימציה" – האזינו

לאחר הכתבה ב'אקטואליק' בה ביקרו פעילים בכירים בשס את הראיון ההזוי שהעניק חבר הכנסת יגאל גואטה לגלי צה"ל, הרב שלמה בניזרי יוצא במתקפה חריפה כנגד הח"כ הש"סי.

האזינו לראיון המלא

בניזרי פתח את התכנית שלו במתקפה חריפה ב'קול ברמה' על ח"כ גואטה והראיון בגל"צ: "איך דבר כזה עובר בשתיקה",הוא תהה, "נציג ציבור ממפלגה חרדית מספר על עברות שעשה. צריך לצאת ברחוב ולזעוק על חילול ה'". הוא קרא.

בניזרי תהה במהלך השידור כיצד ניתן ללכת לרדיו ממלכתי ולדבר כך, "זה נותן לתועבה לגיטימציה" הוא אומר והביא דוגמה מסיפור על החתם סופר שירק בפניה של פרוצה במהלך הלוויה.

כזכור, ח״כ יגאל גואטה מש"ס עלה השבוע לראיון בגלי צה"ל אצל רזי ברקאי ורינה מצליח, יחד עם בתו שהוציאה שיר חדש לאחרונה, וסיפר על הפתיחות והסובלנות שלו כלפי האחר והשונה – מה שעורר סערה בקרב פעילי התנועה.

לקראת סוף הראיון גילה לשדרנים ההמומים על כך שהשתתף בחתונה שלא נערכה כדת וכדין משה וישראל, 'קחו סקופ", פתח גואטה, והמשיך: תחזיקו חזק! 'לפני כשנתיים התקשרה אלי אחותי מקיבוץ גינוסר. והיא אמרה לי "יגאל" אני רוצה לשמח אותך", הבן שלי עומד להתחתן בעוד חודשיים. אמרתי לה "ואוו.". ושמחתי מאוד.

כשהאחיין דיבר איתי הוא אומר לי, דוד אני רוצה לבקש ממך בקשה. אמרתי לו "בשמחה". ואז הוא אומר לי 'אני רוצה שתקדש אותי בחופה'. אמרתי לו שאני לא מבין בזה אבל יש אנשים שמקצוענים בזה ויש להם קול נעים. ואז הוא אמר לי יש לי עוד משהו לספר לך..אני מתחתן…. עם גבר!! (בר מינן רחמנא ליצלן). אמרתי לו: "אתה יודע מה?" ,עכשיו אני יותר לא מבין בזה. אבל אני רוצה לספר לכם כך', פנה לשדרנים גואטה, 'הלכנו כולנו לחתונה אני אישתי וכל הילדים שלי שאפילו בדרך כלל אני לא אומר לילדים שלי לאן ללכת, הפעם.. אמרתי לכולם לבוא. והלכנו ושימחנו אותם. "באירוע הזה אמרתי השתתפות חובה!", תיאר גואטה והדגיש לילדים שזה אסור מבחינת הלכה'

עסקנים בכירים מש"ס ששמעו את הראיון התפלצו למשמע הדברים ונעו על מקומם בחוסר נוחות. אחד העסקנים תהה באוזנינו 'איך נציג מש"ס מפלגה שרוצה לייצג את בני התורה, מתבטא בצורה שכזאת' ושאל."ללכת לאירוע כזה??", תוהה אותו בכיר בש"ס, ומקשה: "זה דוגמא של בני תורה? להביא את המשפחה לכזה מקום? הוא מבייש אותנו",תקף אותו בכיר.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לגואטה אין אלוקים יש לו רק את דרעי מול עייניו

  לא סתם אלוקים מרסק את שס ל-2 מנדטים

  גדסי |
  הגב
 2. שס המעטירה

  חכם שלום כהן לפני כמה חודשים ביקש לזרוק את החתן של דוד יוסף מהרבנות בחוץ לארץ על כי נתן ונשמע מדבריו כי הוא מבין את שוכבי משכב זכור גשו אליו כעת על גוואטה ותגידו לו אותו דבר שיזרוק אותו משורות שס ותפסיקו לחדד את הנושא ולחלל את שם השם

  אבי |
  הגב
 3. גואטה הנואף הוא בושה בדיוק כמו שדרעי הגנב בושה לספרדים

  שס מפלגה של גנבים ונואפים

  מימרן |
  הגב