בניזרי במתקפה על הח"כים החרדים (הקלטה)

חבר הכנסת לשעבר שלמה בניזרי התייחס לסערת השבת בתכניתו ברדיו קול ברמה וביקר בלשונו החריפה והשנונה את הפוליטיקאים החרדים, האזינו. { "מדברים שטויות והבלים" }

חבר הכנסת לשעבר שלמה בניזרי התייחס לסערת השבת בתכניתו ברדיו קול ברמה וביקר בלשונו החריפה והשנונה את הפוליטיקאים החרדים, "הפוליטיקאים החרדים שלנו נכנסו לפלונטר הזה ולא יודעים איך לצאת, כל העבודות הם על פי חוק שעות העבודה והמנחה, זה לא חוק דתי אלא סוציאלי, הם לא רוצים להוביל את הוויכוח למקום ענייני סוציאלי אלא למקום של דת ומדינה, תראו את הסקר מהערב יאיר לפיד עוקף את נתניהו בגלל התערבותו בנושא השבת".


בניזרי העניק עיצות לפולטיקאים החרדים,  "צריך לחשוב פעמים לפני שמאיימים, השבת יקרה לנו מאוד הרבה פעמים פתרנו הרבה בעיות עם פניה לראש הממשלה, לא צריך לאיים כי אז הם מנסים להראות למי יש יוצר כוח ציבורי, צריכים להיות זהירים בזה".

 

"שיעשו טובה כל מיני אנשי ציבור ואני מזדעזע ממה שהם אומרים, אם אתה לא בקי בחומר על תעלה לשידור, אם אני אדם חרדי או דתי זה לא אומר שאני יכול לענות על כל דבר, תסבירו את העניין הפוליטי אתם מביכים את עצמכם כשאתם נכנסים לעניין ההלכתי"

בניזרי סיפר  כי "פעם ישיבתי תקופה בתוכנית אירוח ברשת ב', הפדיחות הכי גדולות היו שעלו אנשים חרדים שעלו ודיברו שטויות, אם אתם לא יודעים לדבר תשאירו את זה למי שכן יודע, אסור שהממשלה הזו תיפול, תל אביב נהפכה לעיר של עובדים זרים והאזרחים נאנקים מסבל, הפשע הולך וגאה ולאף אחד זה לא הציק רק השבת מפריעה להם",

בניזרי המשיך ותקף, "כל בעיה הכי קטנה מאיימים בהפלת הממשלה, מי נתן לך רשות לאיים בכזה דבר, האם שאלתם את מועצת גדולי התורה או את הרבנים? על סמך מה אתם מאיימים על ראש הממשלה? זו הממשלה הכי טובה שיכולה להיות, כל התקציבים שנלקחו מאיתנו הוחזרו בקדנציה האחרונה".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הו בניזרי הגנב מה קורה, כן אתה אחיך וחברי הכנסת הכאילו חרדים קורצתם מאותו חומר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב