בניזרי ליגלג על המקובלים שחזו את ניצחון טראמפ(הקלטה)

השר לשעבר שלמה בניזרי תוקף את הרבנים שניסו לנבא את רצון הבחור בארה"ב, בתוכניתו חד וחלק תקף בניזרי את כל המנבאים "שמעתי שיש מחלוקת בין המקובלים מי יהיה הנשיא הם עושים צחוק מעצמם, כל אחד מנבא מי יהיה", ליגלג. האזינו. { "עושים מעצמם צחוק" }

השר לשעבר שלמה בניזרי תוקף את הרבנים שניסו לנבא את רצון הבחור בארה"ב, בתוכניתו חד וחלק  תקף בניזרי את כל המנבאים  "שמעתי שיש מחלוקת בין המקובלים מי יהיה הנשיא הם עושים צחוק מעצמם, כל אחד מנבא מי יהיה", ליגלג.
"מאז שחרב בית המקדש נבואה נתנה לשוטים, אין רוח הקודש בדורנו, כל אחד יכול להיות נביא של חמישים אחוז אין הרבה אפשריות, הם מחפשים את הפרסום של עסק, זה מבייש אותנו, עיתונאים מסקרים  את הדברים הללו" – כך בניזרי בתוכניתו אמש.

 

"הפגנות הפלג הירושלמי – גזל זמן וחילול ה' "

בניזרי התייחס אף להפגנות הפלג הירושלמי בישראל בשבוע האחרון עקב מעצרו של תלמיד ישיבת קמיניץ בירושלים, בתוכנית סיפר בניזרי כי הוא היה בדרכו להרצאה לבעלי תושבה באזור גאולה, "הייתי פשוט תקוע בפקק, הפסדתי את ההרצאה אנשים שבאו לשמועה הרצאה של חזרה בתשובה נאלצו לחזור לביתם, אני רוצה להעלות שאלה, האם זה לא ביטול תורה וגזל זמן הדבר הזה?".

"האם שואלים גודלי תורה את השאלות האלה? האם אין כאן חילול ה'? כל שני וחמישי אתה נתקע בפקק אחר, שרפת פחים ועשן בכל השכונה ואחרי אנחנו צריכים להתמודד עם החילול ה' הזה, מלבד זה שאנחנו תושבי השכונה הזו ניזוקים מזה", – דברי  בניזרי בראיון.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בנזמרי עבריין מורשע בפלילים ממפגת הגנבים והשודדים בראשות הפושע מכלוף דרעי שר"י

  כידוע, כל הפוסל במומו פוסל…

  תזכורת כואבת |
  הגב
 2. בניזרי ספר האמת לכולם למה נכנסת לכלא? כמה מיליוני ש"ח גלגלת הא?
  עוד מרוקאי אחד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בניזרי ע"פ שפת גופך וטון הדיבור שלך אתה כולך חתיכת גאוה סרוחה
  להעיף אותך מהמיקרופון זה מה שצריך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הוא מלגלג על כל העולם בתוכניתו המרושעת בקול ברמה, איש שפל ונמוך.

  גד |
  הגב
 5. הגנב בנזימרי ידוע כדמגוג בגרוש

  הכלא השפיע עליו

  דאוד חכים |
  הגב