בניזרי: ניסיתי להחזיר את אלי ישי לש"ס. לא הצלחתי

הרב שלמה בניזרי חושף: הייתה נכונות גם מצד ש"ס וגם מצד 'יחד' לחזרתו המחודשת של אלי ישי לשורות ש"ס, ישבתי עם הרב אלבז והרב מאזוז. אך בסוף – המהלך נתקל בקשיים

השר לשעבר מש"ס, הרב שלמה בניזרי, שהתפרסם לאחרונה בשל עדות עד המדינה משה סלע במשפטו כי שיקר, עולה עכשיו שוב לכותרות – בנושא שונה לחלוטין:

בראיון הבוקר ל'קול ברמה', לתכנית 'חדש על הבוקר' בהגשת נועם זיגמן, סיפר הרב בניזרי כי הוא פעל לאחרונה מאחורי הקלעים והשקיע מאמצים מרובים, באפשרות חזרתו של יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי לשורות התנועה, אלא שהמהלך, כצפוי, נתקל בקשיים ולבינתיים לא צלח, בדיוק כמו כמה וכמה מהלכים דומים שניסו בשנים האחרונות אישים נוספים לפעול בנושא חזרתו של ישי לש"ס.

אלא שבניזרי סיפר בראיון שלא רק הוא היה שותף למאמצים האלה, אלא גם הרה"ג ראובן אלבז, ראש ישיבת 'אור החיים' וחבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, מה שמראה אולי על נכונות מצד הדרג הרוחני של ש"ס לחזרתו של ישי, זאת למרות אינספור האמירות הנשכניות של ישי נגד ש"ס, והראיונות הרבים בהם התבטא בחריפות נגד יו"ר ש"ס הנוכחי אריה דרעי.

בניזרי טען בראיון כי המהלך דווקא זכה לנכונות מצד שני הצדדים, גם מצד ש"ס וגם מצד הרה"ג מאיר מאזוז, המנהיג הרוחני של 'יחד', תנועתו של אלי ישי – אך המהלך בסופו של דבר, לדבריו, נתקל בקשיים ולבינתיים אינו יוצא אל הפועל.

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כצב אישום יביא את הרבנים להחחטה לומר לדרעי עד כאן

  הדבר ייצור מהלך שאלי ישי בצמיכת הרב מאזוז יצטרפו לליכוד.

  בן ציון ישורון |
  הגב
 2. אליהו ישי תחזור לתנועת ש''ס!

  ש"ס היא הבית הטבעי שלך היא שייכת למרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
  ש"ס לא שייכת לאריה דרעי

  חרדי ספרדי |
  הגב
 3. לא חוזרים לג'ורה

  דרעי זה ג'ורה מסריחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. דרעי מונע כל דרך לשלום

  דרעי חי מתככים ומריבות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
   • פריימריז בש"ס אחלה רעיון !!

    אם יעשו פריימריז ליו"ר בש"ס תיפטר כל הבעיה של המשילות או המנהיגות הפוליטית ומכאן כל מי שנבחר צריך להשמע להוראות המועצת על כל מה שמשתמע. וכך תסתיים הסאגה הזו שנקראת אני בעל הבית של ש"ס הכי קל והכי חכם !!!

    נ"ב כדאי מאוד שיזדרזו עם העיניין אולי בזכות זה ש"ס תתחיל לנסוק בסקרים לבינתיים המצב בש"ס בכי רע בלשון המעטה .

    המתבונן |
    הגב