בניזרי על הרב פינטו: "הוא עשה הכל בתמימות, מצפה להתחשבות בו" (הקלטה)

הרב שלמה בניזרי יוצא להגנתו של הרב פינטו: מצפה שמערכת המשפט תבוא לקראתו, והאם איילת שקד תצליח כשרת משפטים, ומה דעתו על אמיר חצרוני שעזב אמש את הארץ. האזינו לראיון המלא

ח"כ לשעבר הרב שלמה בניזרי התייחס הערב (ב') בראיון לתוכנית 'פותחים עניין' עם יהודה שלזינגר ושמואל בן עטר ברדיו 'קול ברמה' לפרשת הרב והניצב לקראת גזר דינו של הרב יאשיהו פינטו מחר.

בניזרי אמר: "הסיטואציה של הרב מצב קשה. כולם מכירים אותו מכירים את מעשיו חסדיו קדושתו. אני מצפה מאד גם אם הודה בטעות מסוימת שהעביר סכום מסוים, הם התחשבו בכל מיני אנשים ופטרו אותם מעונש. אדם שתרם למען עם ישראל בתמימות".

אני מצפה שמערכת המשפט תבוא לקראתו של הרב. זה לא אותם אנשים שהיו בשלטון שהחלטות שלהם היו בסך הכל היה ניסיון ולא נעשה נזק כתוצאה מהפעולה שלו, אותו קצין אומר לא הסכמתי לקבל. אף אחד לא ניזוק. מדובר באדם חולה."

בניזרי התייחס גם לעזיבתו של הפרופ' אמיר חצרוני את ישראל ואמר "יש לנו כלל ביהדות אדם שמרבה להרשיע ולהרע, כתוב באבוד רשעים רינה לא כל דבר שקורה לאדם רע צריך להיות עצוב, אם הוציא דיבתם רעה ומרבה שנאה בעם היהודי אם עזב את הארץ נגיד לו בהצלחה שם. יש מה שנקרא תינוק שנשבה ויש אנשים ששובים אנשים, אם נשבה כמו רוב עם ישראל אז אנחנו מתפללים ועושים השתדלות אבל אנשים שבמודע עושים כל מיני פעולות כדי לפגוע בתורת ישראל בקודשי ישראל אחד כזה שרוצה להתנתק מהיהדות ועושה פעולות נגד תורת ישראל, באבוד רשעים רינה. הרב עובדיה יוסף אמר פעם שורשם בעמלק."

האזינו לראיון – באדיבות 'קול ברמה'

[alooma ref="beaa7450fa994453471b01335b7620d5.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.