בני אלבז בראיון זועם: "המר"ן נתגלה אלי בצורת כדור אש גדולה, ואני לא מתייחס למזלזלים בחלום" • צפו בוידאו

הזמר המפורסם בני אלבז, טוען כי מאז פטירת מרן הרב עובדיה יוסף, הגיע אליו הרב בחלום במשך מספר פעמים בצורה של "כדור מאש עשוי בצורת כתר".

אלבז שכתב את תיאור החלום בעמוד הפייסבוק שלו, זועם על כל הבזים לחלומותיו, ואף הגיע לראיון אצל גיא לרר בערוץ 10 ותיאר בדיוק איך נגלה אליו המר"ן בחלום: "היה אור קטן שהחל לגדול ומתוכו יוצא אור לבן גדול ומשם יוצא הרב עובדיה יוסף, ומתקרב אלי בחיוך המפורסם שלו ומסתכל עליי בפנים שלו ואומר לי "ללמד זכות" עם כדור אש גדול שאני לא יכול לתאר, והוציא מפתח בצורת כתר, והכדור הגדול הזה הולך ומתרחק בצורת מנהרה, אני חלמתי את זה וסיפרתי את זה בפייסבוק בתמימות, והיו כאלו שצחקו עליי ובזו לזה, ואני לא מתייחס לכל אלו שצוחקים על כך כבר שמונה פעמים חלמתי על מרן".

בסיום הראיון סיפר בני אלבז כי חיבר שיר מיוחד לרגל החלום בשם "ללמד זכות" ואף ניגן אותו באולפן עם הגיטרה שהביא עמו במיוחד לראיון.

יצויין כי הרב ראובן זכאים פירסם באתר "קול האמת" מאמר נגד כל אלו שחולמים וחלמו על מרן: "וכי מרן הרב עובדיה עזב את כל גאוני העולם ששמחו בבואו שמה, יחד עם כל הצדיקים ועטרותיהם בראשיהם, ואת ההנאה מזיו השכינה, רק כדי להתגלות ל…בני אלבז. עם כל הכבוד. לא קונה! יש תורה, יש הלכה. מרן הרב השאיר הרבה יבול הלכתי רציונאלי. תתעסקו רק בזה. כבר היה חכם אחד יותר מכולנו שאמר: החלומות (בדרך כלל) שווא ידברון!" אמר הרב זכאים.

צפו בראיון עם בני אלבז לגיא לרר בצינור לילה – באדיבות ערוץ 10

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגידו למה אתם כאלה אכזריים , אני מאמין לו בלב שלם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רחמנות…
  כל הרודף אחר הכבוד, הכבוד בורח ממנו….זה חז"ל, אי אפשר להתווכח.

  חרדי |
  הגב
 3. חחחחחחח…….. עושה צחוק מעצמו.. הבנאדם לא יודע מה הוא רוצה מעצמו.

  אלי |
  הגב