בני ברק: בת שנה נפטרה במהלך הלילה

חובשים שהוזעקו לבית ברחוב עמק יזרעאל בעיר נאלצו לקבוע את מותה של בת שנה שלא השתעוררה משנתה {גל האסונות}

אסון רודף אסון: חובשים שהוזעקו הבוקר לבית ברחוב עמק יזרעאל בבני ברק מצאו בו פעוטה כבת שנה כשהיא מחוסת הכרה ונטולת דופק ונשימה.

החובשים ביצעו בה פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לקבוע את מותה.

ע"פ ההערכות הראשוניות התינורת נפטרה כתוצאה מ'מוות בעריסה'.

הטרגדיה המצערת מצטרפת לשרשרת האסונות שפוקדת את המגזר החרדי בחודשים האחרונים. רק ביום ראשון האחרון דיווחנו על אבל בקהילה החרדית באשדוד עם קבלת הבשורה המרה על הסתלקותה של הרבנית מרת שיינדי ברגמן ע"ה, אשת האברך ר' ישראל ברגמן – מחשובי קהילת גור בעיר.

לפני כחצי שנה התגלתה אצל המנוחה המחלה הארורה, ביום שישי האחרון היא התמוטטה בביתה מול ילדיה ופונתה לבית החולים שם נאבקו הרופאים על חייה. הבוקר הם נאלצו לקבוע את מותה והיא בת 37 שנים בלבד.

שעות קודם לכן, בששעות הלילה המאוחרות של מוצאי שבת, אליה עיאש, צעיר חרדי כבן 19 שרכב על אופנוע ברחובות צפת במוצ"ש האחרון, החליק והתהפך מסיבה שאינה ברורה ונפצע באורח אנוש.

מתנדבי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו לבית החולים 'זיו' בניידת טיפול נמרץ תוך ביצוע פעולות החייאה. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפצירים בנהגים בכלל, וברוכבי הדו-גלגלי בפרט, לנקוט משנה זהירות בעת הנסיעה ו/או הרכיבה. ברשות גם יצאו במספר קמפיינים לאחרונה שבמרכזם שימת דגש על זהירות בעת רכיבה על דו-גלגלי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.