בני ברק: המונית התהפכה – ישר לתוך חצר הבניין

לפנות בוקר התעוררו תושבי רחוב הרב שך בבהלה: מונית התהפכה לפתע כמה פעמים במרכז הרחוב – עד שנחתה לבסוף בחצר בניין תוך שהיא שוברת את הגדר. צפו

תושבי רחוב הרב שך התעוררו ב-4 וחצי לפנות בוקר (חמישי), לשמע קולות שבירה עזים מהרחוב. אלה שרצו לחלונות, הספיקו לראות את המחזה המפחיד: מונית שאיבדה שליטה על עצמה, והתהפכה כמה וכמה פעמים לאורך כ-50 מטר, עד ששברה לבסוף את הגדר של חצר בית מספר 50, בסמוך לרחוב חיד"א, ונחתה הפוכה בחצר הבניין.

בשעות האחרונות מתגודדים במקום סקרנים רבים, שהמומים לראות את המונית ההפוכה בחצר הבניין.

אך יותר מדהים מזה, הוא הנס שקרה לבעל המונית. הוא, כאמור, איבד שליטה על המונית והתהפך איתה אל תוך חצר הבניין, אבל למרבה הנס לא קרה לו דבר, אפילו לא סריטה. אחד מתושבי הבניין שראה את המחזה אמר ל'אקטואליק': "אי אפשר להאמין! אתה רואה מונית הפוכה, כשתא הנהג נמחץ לחלוטין, והנהג בחוץ, מדבר איתנו כרגיל, כאילו כלום".

הרכב נמחץ "טוטאל לוס", ולאחר כשעתיים הגיע למקום גרר של ממס"י, אלא שגם זה נתקל בבעיה: כיצד לחלץ את המונית. בדקות אלה עושים שם מאמצים לחלץ את המונית בדרך כלשהי לגרר ולפנות את הזירה המוזרה.

בתמונות נראה נהג המונית כשהוא במכנסיים אפורים קצרים ובכיפה בצבע בז', עומד ליד המונית ומפקד על ניסיונות החילוץ, וכאמור ללא אף פגיעה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.