בני ברק: העיר המטונפת בישראל

הסקר לבדו הציב את בני-ברק במקום האחרון, עם ציון של מינוס 52

מדד ynet ו"ידיעות אחרונות" מצא שב-14 הערים הגדולות בישראל, המרחב הציבורי פשוט מלוכלך. במקום ה-1 ירושלים, ובמקום ה-2 בני ברק.

בסקר השתתפו 1,400 גברים ונשים מעל גיל 18, המתגוררים ב-14 הערים הגדולות בישראל. הסקר לבדו הציב את בני-ברק במקום האחרון, עם ציון של מינוס 52. גם פתח-תקווה מציגה נתונים שליליים עם מינוס 26 בשביעות רצון התושבים. ואילו אשדוד- העיר השישית בגודלה בישראל זכתה בציון הגבוה ביותר .

במדד הפחים המפוצצים בני-ברק זוכה במקום ה-2, שם העידו 70 אחוזים מהתושבים על כך שנתקלו בפח עמוס בחודש האחרון. "המדרכות שבורות, עצים חוסמים את המעבר, פחים מוצפים על המדרכות", מספרת מרים פיין, תושבת העיר. "ברחוב שלי הכל מלא בפסולת בניין שלא מפנים. המשפחות בבני־ברק בדרך כלל מונות 10 נפשות ויותר. זו עיר מלאה בילדים, דבר שגורם ליותר זבל".

יעקב וידר, יו"ר הליכוד בבני ברק והמועמד למועצת העיר, מסר בתגובה לכך שבני ברק הגיעה למקום השני במצעד הערים המטונפות בישראל: "לעיריית בני ברק יש כסף, אבל במקום להשקיע אותו בניקיון העיר ובדברים חשובים אחרים, העסקנים מבזבזים עשרות מיליוני שקלים מכספי התושבים על לשכות, חגיגות, כיבוד, מתנות ועוד הוצאות הזויות. לא פלא שאחרי זה לא נשאר כסף לניקיון. נמאס!"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.