ונציה בבני ברק – הצפות ונזקים במרכז העיר – צפו בתמונות

בבני ברק, גרמו הגשמים החזקים ומזג האוויר הסוער להצפות בכל רחבי העיר.

למרות התיקונים והעבודות לניקוז נכון שעברה העיר לשיפור חיי התושבים, שוב חוזרים על עצמם המראות המוכרים כבכל שנה של הצפת רחובות, הרס לחנויות ושיתוק התנועה.

תושבים מהאזורים המוצפים אומרים: " פנינו בעניין זה, פעמים רבות לאגף התברואה, שידאגו לניקוז המים ולניקיון חורי הניקוז במקומות המועדים, למרות זאת, כל שנה המחזה חוזר על עצמו".

אחד מבעלי החנויות במרכז העיר, שחנותו הוצפה במים ונזק רב נגרם לתכולת החנות, טוען כי " רצינו והתפללנו לגשם, ויחד עם זה בקשנו מהנוגעים בדבר לדאוג לניקוי של חורי הניקוז, שנסתמים כל שנה מחדש, והנה הבקשות נופלות על אוזניים אטומות, שוב נגרם נזק לחנות והוצאות מיותרות".

תמונות באדיבות חנות החשמל "אור לייט אלקטריקה" שברח' ירושלים בבני ברק:

שטפון בבני ברק (7) שטפון בבני ברק (10) שטפון בבני ברק (11) שטפון בבני ברק (12) שטפון בבני ברק (13) שטפון בבני ברק (4) הצפות בבני ברק (5) שטפון בבני ברק (6)

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מרן הראב”ד ר’ משה שטרנבוך: אין לעזוב את ישיבת חדרה. מרן הראב”ד ר’ משה שטרנבוך: אין לעזוב את ישיבת חדרה, הגאון רבי משה שטרנבוך שליט”א ראב”ד העדה החרדית ירושלים עיה"ק ת"ו, פרסם שלשום מכתב חריף נגד פילוג ישיבת חדרה, ובו הוראה לבחורים "שלא לעזוב" את הישיבת חדרה.

  תוכן המכתב: בעניין שאלתו אודות הישיבה הקדושה בחדרה, עם כשש מאות בחורים לתפארת, כל המעיין ביושר ישפוט צדק, שחורבנה ח”ו כשריפת התורה, ועלול להביא ח”ו חרון אף. כל מי ששותק היום כבולע הקודש, ידע כי אחריותו רבה מאוד.

  מצווה גדולה לעשות בארץ וחו”ל, וכל מי שעוסק בזה יתברך בברכת ה’, ‘ברוך אשר יקום את דברי התורה הזאת’, אמן. ומכל זאת מבואר בנידון שאלתו, ק”ו שאסור לו לעזוב כעת הישיבה בשום אופן, ועליו לידע כי אפילו כוונתו טהורה, יירשם לנצח כשותף, ומי שנזהר יזכה לברכה והצלחה וסייעתא דשמיא בכל אשר יפנה”.

  אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • גור, גאב"ד ירושלים, ראב"ד ירושלים. לא משנה עם מי תלכו העיקר תלכו כבר, נמאסתם.

   ישי |
   הגב
 2. רמסתם את "בני תורה" תיקחו בגד ים ותצאו לשחות ברחובות

  אסתי |
  הגב
 3. כן כן כן שוב בבני ברק!!!!

  השבר והחורבן המפרק את הקבוצה הליטאית לגורמים הוא גמול אלוקי, על שמתלבשים כמו גוים, הילדים בבלוריות, הבחורים ואברכים בלי זקן, והנשים אם פיאות ארוכות, הפיאות בכלל לא צנועות, אין שום פיאות צנועות, וכו' נראה גם בלי יראת שמים…. מעולם לא היתה שנאה כזו, בודאי זה בירור מן השמים, לראות מי לד' אלי, מי לשם שמים ומי הם הבעלי מחלוקת, של הבריונים והסיקריקים מרחוב חזון איש, ורחוב רשב"ם.

  אני שואל ברצינות ובכאב לב חזק: מי יציל את כבוד התורה? מי יגלה לגדולי ישראל שליט"א, כי כל החרמות והנידויים והפיצולים והסילוקים וכו' רק מורידים את קרנם של גדולי התורה בעיני כל הציבור, הן החרדי, והן החילוני !!!

  בלב בבני ברק, ברחוב, צועקים שהצבא הציוני הולכים לסגור ישיבות, וכאן הבני תיייירה מבני ברק בעצמם סוגרים ישיבות אחד אחר השני (מצחיק נכון?), וזה בתירוץ של כבוד התיירה!!! הכת של הבני תייירה אומרים: תסגרו את כל הישיבות שלא כורעים ומשתחוים למרן שליט"א אבל אתם עוד לא בעל הבתים על התורה!!! על דם של מי אתם סוגרים ופותחים ישיבות? איזה הסתה נגד הקב"ה.

  לדוגמה: גם המן הרשע אמר שכולם יכרעו וישתחו אליו, מה ההבדל? נראה שאין שום הבדל, הגבאים של הגדייילים הורסים את תורת השם, (לא הגדייילים בעצמם ח"ו) רק העסקנים והגבאים, ליצני החצר מצליחים לשכנע אותם כי זה דווקא מוסיף להם כבוד? וחבל שיש אנשים מסכנים ששומעים להם, כנראה ששכחו שכולכם דהיינו כל המחריבי תורה, דהיינו כל הכת הזה, שלוחי של השטן הרוקד איתכם כל יום, כל רגע, כל דקה,כל שעה, ובכל עת. נראים כבני עמלק, ממשפחת ערב רב, רק אתם לא רואים זה משום שאתם חלק מזה. למה לשגע בחורים תמימים עם האמונות שהשתלטם עליהם רק בשביל לעשות כסף.

  השבר והחורבן המפרק את הקבוצה הליטאית לגורמים הוא גמול אלוקי, על שמתלבשים כמו גוים, הילדים בבלוריות, הבחורים והאברכים בלי זקן, והנשים אם פיאות ארוכות, וכו'

  תגידו מה קורה פה? תלמידי חכמים לא מרבים שלום בעולם? תוכיחו! הקב"ה אומר לנו, כולחם חייבים בכבודי!!!!! עץ חיים היא למחזקים בה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מה מצחיק ? מסכנים החרדים תמיד יש מי שאשם ~~@!
  מוות לחילונים עשו את זה בכוונה

  roi |
  הגב