בני ברק: זייברט שיבח את פקחי העירייה

בטקס חנוכת השיטור העירוני,שיבח זייברט את פקחי העירייה על סיוע באכיפת חוקי- עזר עירוניים, יחד עם הפקחים העירוניים

על רקע התנהגותו הברוטלית של ראש העיר בני ברק חנוך זייברט, שחונה היכן שבא לו, לא מכבר התקיים טכס לקביעת מזוזה במסגרת העברת מיקום משרדי השיטור העירוני למבנה ברחוב הירדן, בו שיבח ראש העיר את פקחי העירייה.

במפגש עם שוטרי המרחב, הדגיש חנוך זייברט, ראש עיריית בני ברק, כי מלבד הדירוג הגבוה במיוחד שקיבל השיטור העירוני בבני ברק מהמשרד לביטחון פנים על רמתו המקצועית, הרי שהמציאות בשטח היא הבחינה הטובה ביותר לפעילות המצויינת של השיטור העירוני ולתוצאותיה המעולות במגוון תחומים הן בסיורים ובאיתור שב"חים ונקיטת צעדים חוקיים נגדם והן במגוון נרחב של פעולות להסדרת סדר ציבורי וסיוע באכיפת חוקי- עזר עירוניים, יחד עם הפקחים העירוניים.

פקד רועי בעדני, מפקד השיטור העירוני; מר שלמה מלכא, מנהל האגף לאכיפה ולפיקוח עירוניים ומר יוסף חדד, מנהל מח' השיטור העירוני סקרו את הפעילות השוטפת היומיומית של היחידה ושל מבצעים מיוחדים, ובין הפעילויות מניעת התפרצויות לבתי-עסק ולבתי מגורים, טיפול אינטנסיבי בנושא השבחי"ם, סיורים ברחובות העיר, אבטחה ציבורית, גיבוי לפקחים באכיפת חוקי תכנון ובניה וחוקי- עזר עירוניים, סיוע באכיפת חוקי תנועה, אבטחת אירועים, טיפול מניעתי ותגובתי למטרדי רעש והפרת מנוחה, שמירה על המדרכות פנויות לרווחת התושבים ומבצעים מיוחדים בגינות ציבוריות, לצד הסיוע הקהילתי בתקופות החגים ובכינוסים גדולים.

במסגרת תכנית העבודה השנתית של האגף לאכיפה ולפיקוח, ביזמתו של הרב חנוך זייברט, ראש העיר ובריכוזו של הרב ישראל דרנגר, רמ"ט רה"ע, עברו כל השוטרים והפקחים העירוניים הכשרה מקצועית מקיפה לחילוץ לכודים מהריסות, באמצעות כלי עבודה זמינים המצויים בכל בית כג'ק לרכב וכדומה, וכמו"כ לתת סיוע ועזרה ראשונה לפצועים. תכניות ההכשרה הופקו ופוקחו ע"י מר שלמה מלכא, מנהל האגף לאכיפה ולפיקוח.

כחלק מהפעילות של השיטור העירוני בתחומי איכות החיים הסביבתיים והקפדה על חוקי העזר העירוניים וחוקים ארציים, עסק השיטור העירוני במבצע לפינוי כלי רכב נטושים שפוזרו באוזרים שונים של העיר, ומהווים, לרוב, מפגעים, הן במישור הבטיחותי והן במישור הפרעה לחנייה. לצורך זה הודבקו, במהלך המבצע, התראות פינוי הנדרשות ונשלחו הודעות רישום לבעלים הרשומים לפינוי הרכבים. בעלי הרכבים שלא נענו ולא ביצעו את פינויים, נגררו כלי הרכב ע"י קבלן חיצוני, בליווי השיטור, ובעלי הרכבים חוייבו בהוצאות גרירה ואחסנה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זייברט מצפצף על החוק

    בושה וחרפה זה מה שקורה כשנותנים לחסיד גור כוח.

    תושב |
    הגב