בני ברק על גלגלים: חרדי נמלט והותיר חובות ענק

שוב פרשת נפילת ענק של איש עסקים בני ברק המחזיק בבעלותו ניכיון צ'קים בה מעורבים עשרות חרדים ביניהם בעלי ומנהלי מוסדות ואברכים רבים שהשקיעו את כספם, וכעת, ספק אם יקבלו אותו חזרה • גורמים המעורבים בפרשה ל'קוקר': בימים הקרובים יתאגדו החלפנים ויפנו באמצעות עורך דין להוצאה לפועל, בבקשה להטיל עיקול על חשבונו של אותו עסקן

שוב פרשת נפילת ענק של איש עסקים בני ברק המחזיק בבעלותו ניכיון צ'קים בה מעורבים עשרות חרדים ביניהם בעלי ומנהלי מוסדות ואברכים רבים שהשקיעו את כספם, וכעת, ספק אם יקבלו אותו חזרה.

העסקן, נמלט, כשהוא מותיר אחריו חובות עתק בשווי מיליוני שקלים.

על פי מקורבים לפרשה, נראה כרגע כי הוא נמלט בשל החובות הגדולים בהם הוא שרוי, ומוסיפים כי העסקן הותיר אחריו חובות רבים, ומשפחות רבות שנתנו בו את אמונם הוכו בהלם לאחר שנודע להם כי נמלט.

אנשים שנעקצו מאשימים את העסקן במעורבות בתרגיל פירמידה מבריק, במסגרתו הוא שכנע את משקיעים להזרים מאות מיליוני שקלים תמורת ריבית נמוכה עד שבאחרונה גילו מספר אישים שבאו לפדות צ'קים שקיבלו עבור כספם כי הצ'קים החלו לחזור.

גורמים המעורבים בפרשה אומרים ל'קוקר' כי בימים הקרובים יתאגדו החלפנים ויפנו באמצעות עורך דין להוצאה לפועל, בבקשה להטיל עיקול על חשבונו של אותו עסקן. לדברי החלפנים, מדובר במקרה שגרם להם עוגמת נפש קשה כשבחרו לתת בעסקן את אמונם.

לדבריהם, בהוצאה לפועל יחליטו ככה"נ באופן סופי לחלט את חשבונו של העסקן, אולם מדובר רק בחלק קטן מהסכום הענק שהיה חלק מהעוקץ הגדול.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה יהיה הסוף
    נראה לי צריכים להעמיד בשדה התעופה שמירה ולתשאל כל מי שיוצא באים הוא בורח

    אלי |
    הגב