פעוט בלע 'גולה' ונחנק למוות

פרמדיקים שהוזעקו לבית ברחוב יהודה הנשיא בעיר נאלצו לקבוע את מותו של תינוק שאיבד את ההכרה כתוצאה מבליעת 'גולה' {טרגדיה בבני ברק}

ברוך דיין האמת: פעוט איבד את ההכרה בביתו שברחוב יהודה הנשיא בבני ברק כתוצאה מבליעת 'גולה'. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'בני ברק' שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לקבוע את מותו.

יחיאל וקנין, מתנדב באיחוד הצלה, סיפר: "יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הגענו לזירה בתוך כחצי דקה מקבלת הקריאה והתחלנו בפעולות החייאה מתקדמות על פעוט שהיה ללא הכרה. לאחר מכן הוא פונה תוך כדי המשך נסיונות החייאה לבית החולים במצב אנוש. נסיבות המקרה בבדיקה".

זאב טפר חובש בכיר באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר בפעוט שאיבד את ההכרה במהלך משחק עם גולה שנתקעה בגרונו וגרמה לו לחנק. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות והגולה יצאה מגרונו. הפעוט מפונה תוך כדי המשך פעולות החייאה לבית החולים במצב אנוש וללא דופק ונשימה. חשוב להרחיק מהישג ידם של פעוטות משחקים שעלולים לסכן את חייהם".

פרמדיקית מד"א, שני מזרחי, שהגיעה בניידת טיפול נמרץ סיפרה: "מצאנו תינוק כשהוא כחול, מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו פעולות מצילות חיים שכללו פעולות החייאה מתקדמות תוך שאנו מנסים עם הציוד הרפואי המתקדם לחלץ מקנה הנשימה גוף זר. לאחר דקות בודדות חילצנו ג׳ולה של משחק מקנה הנשימה והמשכנו לפנות אותו תוך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבו קשה מאוד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.